Не порівнюйте Трампа з Рейганом

11.4т

Усім тим, хто почувши про перемогу Трампа спішить порівнювати його з Рейганом (мовляв, пам’ятаєте, хто Союз зруйнував?) − друзі, не вводьте нікого в оману. У Рейгана з Брежнєвим не було спільних піарників. Тим більше не було спільного бізнесу.

Перемога Трампа – це величезна проблема, бо переміг не просто популіст. Перемогу здобув компаньйон-напарник а можливо й союзник Путіна. Так, він не буде говорити з ганку Білого дому, що в Україні громадянська війна, а Крим – це Росія. Не виключено, що він взагалі не буде говорити про Україну. Залишить ці проблеми європейцям, які давно втомилися від боротьби з Росією і постійного відшкодування антисанкційних коштів фермерам.

Кажуть, географія – це взагалі не сильний бік Трампа. Але так кажуть ті, хто хоче представити його таким собі ідіотом-невігласом. А це не так. Для України Трамп – найгірший з усіх кандидатів. Хоча й тим, хто плаче за Хілларі теж не раджу запасатися серветками. У ряді держсекретарів Олбрайт-Райс-Клінтон-Керрі вона явно найслабша ланка. Більше того, якби не її передвиборча кампанія, про неї взагалі уже б не згадували… А яким би вона стала президентом?

Але у всьому цьому є і позитив. Перший – битва за Україну все більше стає лише українською. Лише українською буде й перемога. Другий – хитка міжнародна демократична коаліція, яка сьогодні не здатна чинити опір реальній небезпеці з Росії, наближається до неминучого колапсу. На її місце з часом прийдуть більш відповідальні політики. А нам все це треба пережити.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Другие блоги автора

Все блоги автора

Наши блоги