Як розбагатіти без особливих зусиль

8.5т

Часто українцям не дає розбагатіти фінансова безграмотність, тому важливо послуговуватися нескладними правилами.

1. В момент отримання доходів слід зберігати їх частину і не витрачати. Витрачати усе, що заробляєш – звичка не з найкращих. Тому усім, хто хоче розбагатіти варто користуватися методом "хвилинка мільйонера". Вона полягає в тому, щоб записувати всі фінансові надходження і витрати. Якщо приділяти цьому час і навчитися грамотно розділяти кошти – наприкінці місяця звільниться до 20% від суми усього місячного доходу.

2. Інвестуйте свої кошти. Найпростіший спосіб: навчитися користуватися банками. Звісно, не слід лізти у ті банки, які "стоять на одній нозі" і завтра можуть зникнути. Користуйтеся послугами авторитетних фінансових установ, яким довіряєте не лише ви особисто, а й вагома кількість населення України.

3. Не розраховуйте на фінансову підтримку держави.

4. Не беріть нові борги, щоб розплатитися з попередніми.

5. Започаткуйте звичку "платити собі". Отримавши дохід, відкладіть частину на заощадження (це можуть бути дострокові депозити). Це убезпечить вас від зайвого витрачання коштів, позаяк ви просто не матимете їх при собі.

6. Оформіть страховку. Страхування – ефективна і прогресивна практика. Якщо щось трапиться – ви будете спокійні за гроші, адже частину витрат (або ж усі витрати) покриє страховка і вам не доведеться витрачати заощадження або ж брати кошти у борг.

7. Не користуйтеся кредиткою. Якщо вона потрапила до ваших рук – одразу її позбавтеся. Кредитка – це ілюзія фінансової незалежності, адже ті відсотки від доходів, які б ви могли використати для заохочення власних потреб, ви платите банку.

8. Купуйте не брендові, а якісні речі. Не завжди ціна відповідає якості. Часто ми просто переплачуємо за відому марку.

9. Складіть життєвий план, або оберіть ціль. Людина, яка не має плану – теоретично не може бути фінансово незалежною, адже не спрямовує доходи у потрібне русло.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги