Примите участие
в розыгрыше
планшета Участвовать
Приз
ПолитикаЭкономика

/Блоги - Новости мира

Терористична Росія і КДБістська логіка Путіна

6.3т

Після заяви Путіна ці нові хімічні атаки цілком ймовірні. Тому що треба робити похибку на те, що є загальнолюдська логіка, а є логіка КДБістська. Так от, Путін всі свої 17 з гаком років президентства над Росією користується КДБістською логікою, яка передбачає те, що весь час мають відбуватись провокації, залякування противника.

Скоріше за все Росія буде піддана новим санкціям, тому що вона постачала цю хімічну зброю. Путін  же намагається, знову ж таки, користуючись цією КДБістською логікою, відвести удар від себе, від Росії, від Асада. Тому скоріше за все, а можливо, що це буде після Пасхи, тому що ці кдбісти все таки дотримуються якихось формально християнських свят, вони можуть провести нову атаку і сказати: "Ви ж бачите, це не Асад, це хтось інший, це – терористи". Тим більше треба враховувати, що через університет дружби народів було завербовано дуже багато народів на Близькому Сході. Ці агенти можуть дуже справно використовуватись. Тому в цьому разі можливо Росія спровокує нову хімічну атаку, яку будуть виконувати і агенти, які будуть одних чи інших опозиційних сил.

Серед частини опозиції багато людей з Кавказу, мусульман, які дуже ймовірно також контролюються, принаймні частково, Москвою, Путіним. Тому їм провести будь-яку терористичну акцію як в Європі, як на Близькому сході загалом, навіть в Ізраїлі - це не є проблема. Агентів дуже багато, вона на підкормі, окремі були на деякий час законсервовані. Тому Близький схід – це сфера впливу, як вважає Москва – її. І тому вона така просто не віддасть так звану сферу впливу.

Тому будь-який теракт, і не обов’язково, що вони можуть бути в Сирії, вони можуть бути в Ливані, Єгипті, для того, щоб показати – причому тут Росія? Тобто провести ще якусь хімічну атаку вони можуть додатково крім Сирії, ще в якійсь арабський країні.

Що вирішує Луб’янка, що вирішує Путін, що вирішує Кремль – дуже важко спрогнозувати наперед. Але можна спрогнозувати одне – це буде виходити за рамки здорового глузду, і логіка кгбістів бачить ситуацію тільки в терористичному вимірі.

Путін дуже сподівається, що йому все ж таки вдасться домовитись з президентом Сполучених Штатів про переділ світу. Йому хочеться показати Вашингтону, що по-перше, вони щось контролюють, що від них щось залежить, і що з ними треба сідати за стіл і говорити на рівних. Тому якщо Путін сказав (про нові хімічні атаки – Ред.), мені здається, це буде. Єдине, що може стримувати його оточення, це те, що ситуація пішла дуже широко по міжнародній пресі, вона засвічена. І Лавров і оточення з МЗС Росії можуть сказати – занадто будуть наші вуха стирчати в новій хімічній атаці. Це також малоймовірно, тому що в Міністерстві закордонних справ дуже мало притомних людей – вони були зачищені, а команда Лаврова – це ті, хто можуть озвучити що завгодно, якщо Путіну прийде в голову чи його найближчому оточенню. Тому на жаль терористична Росія, вона, на жаль, терористична і дуже прогнозована.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги