ГлавнаяБлоги

У Запорізькій області для бездомних тварин побудують житло

107

У Бердянську комунальники зроблять собачі будки і десять вольєрів для Центру надання допомоги бездомним тваринам, передає pro.berdyansk.biz.

На діяльність Центру надання допомоги бездомним тваринам, який створений 19 серпня 2016 року, з місцевого бюджету було виділено 275 450., З них близько 160 тис. грн. були спрямовані на вилов і стерилізацію собак, а решта суми - на зарплати дев'яти працівникам Центру. Тендери на закупівлю вакцин і будок не було здійснено і гроші повернулися в бюджет.

У планах комунальників - виготовлення собачих будок і десяти вольєрів своїми силами. Дошку і брус б / у нададуть спонсори. Також планується одне з прилеглих приміщень перебудувати під кухню, щоб працівникам не потрібно було носити важкі каструлі з їжею на великі відстані.

За час діяльності Центру виловлено 678 собак, з них 240 цуценят.

Для роботи в Центрі планується підібрати нових фахівців, відремонтувати огорожу центру, а також провести роз'яснювальну роботу з жителями міста з приводу ставлення до братів наших менших. Законом України "Про захист тварин від жорстокого поводження" забороняється труїти бездомних собак і кішок, а в "Правилах благоустрою Бердянська" прописана заборона викидати домашніх тварин на вулицю.

Наши блоги