"Динамо" здобуло вольову перемогу у матчі з 6 голами. Відео

1 хвилина
6,3 т.
'Динамо' здобуло вольову перемогу у матчі з 6 голами. Відео

Київське "Динамо" у 18-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі з рахунком 4:2 обіграло харківський "Металіст 1925". Номінально гостьовий поєдинок відбувся у столиці на стадіоні ім. Лобановського.

Початок матчу виявися для гостей шокуючим. Вже на 5-й хвилині новачок харків'ян Денис Гармаша гарматним ударом у дев'ятку відкрив рахунок.

Пропущений гол лише розлютив динамівців. Підопічні Олександра Шовковського влаштували справжню облогу воріт Мозиля, щоразу накочуючи атаки. "Біло-сині" встигли подати 9 кутових, перш ніж на 43-й хвилині зрівняли рахунок. Першим у плутанині у штрафному майданчику харків'ян розібрався Владислав Кабаєв.

У перерві динамівський тренер мабуть зміг знайти потрібні слова до своїх гравців, оскільки до 70-ї хвилини столичний клуб зумів забити два м'ячі.

На 72-й хвилині Віктор Сріпник випустив свого новачка Реймонд Овусу та 21-річний гонець першим же дотиком скоротив відставання.

Остаточну крапку у зустрічі поставив на 76-й хвилині Владислав Ванат.

Ця перемога дозволила киянам набрати 31 очко та зрівнятися з "Шахтарем". Наші гранди ділять  4-5 місця. "Шахтар" свій поєдинок 18-го туру проти "Олександрії" проведе у понеділок, 26 лютого

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!