9-й етап Кубка світу з біатлону 2023/2024: всі результати та звіти

3 хвилини
103,1 т.

17 березня, в канадському Кенморі (місто на південному заході провінції Альберта) завершився заключний, 9-й етап Кубка світу з біатлону сезону 2023/2024. Змагання включали три дисципліни: спринт, гонку переслідування і мас-старт.

У фізичному плані канадський етап став не таким складним, як попередній у США, адже стадіон розташований не так високо, приблизно на 1400 метрах. Проте ситуація на трасах була непростою, з різноманітними умовами снігу.

Склад чоловічої збірної України:

Дмитро Підручний, Артем Прима, Віталій Мандзин, Антон Дудченко, Тарас Лесюк

Склад жіночої збірної України:

Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Юлія Джима, Христина Дмитренко, Ганна Кривонос

23:20, чоловіки, 15 км, мас-старт

Як повідомляв OBOZ.UA, на 8-му етапі Кубка світу з біатлону спринтерську гонку на етапі у США сенсаційно виграв Ерік Перро. Для 22-річного француза це стало першим "золотом" у кар'єрі в особистих перегонах.

Україна, яку в цій дисципліні було представлено п'ятьма спортсменами, не змогла похвалитися високими результатами. Найкращим серед наших біатлоністів став Артем Прима, який фінішував 39-м.

Напередодні в естафеті збірна США з біатлону посіла найвище місце в історії виступів на Кубках світу. Американська команда у складі Вінсента Боначчі, Шона Догерті, Кемпбелла Райта та Джейка Брауна на 8-му етапі КС у Солджер Холлоу (Солт-Лейк-Сіті, США) сенсаційно стала четвертою.