На Кубку світу з біатлону сталася велика сенсація

78,2 т.

Спринт 8-го етапу Кубку світу з біатлону у Солджер Холлоу (Солт-Лейк-Сіті, США) сенсаційно виграв Ерік Перро. 22-річний француз здобув першу перемогу в кар'єрі в особистих перегонах, став найкращим на дистанції 10 км та перервав домінування норвезької команди.

До цього успіху найвищим досягненням Перро в індивідуальних змаганнях рівня Кубку світу було третє місце у мас-старті на Естерсунді-2023. У поточному сезоні Ерік Перро не піднімався вище за четверту позицію (у спринті в Нове Мєсто і в індивідуальній гонці в Холменколлені).

Перро продовжує сімейну біатлонну династію. Його тато - Франк Перро, призер чемпіонату світу, який виступав за Францію, а мама - Туне Маріт Офтедаль, чемпіонка світу серед юніорок та дворазова чемпіонка Норвегії з біатлону.

Ще однією сенсацією спринту в США стало п'яте місце Кемпбелла Райта - американського біатлоніста, який до 2023 року виступав за Нову Зеландію. 21-річний уродженець Роторуа навіть із одним промахом зміг заїхати до квіткової церемонії.

Україна, яку в цій дисципліні було представлено п'ятьма спортсменами, не змогла похвалитися високими результатами. Найкращим серед наших біатлоністів став Артем Прима, який фінішував 39-м.

Решта українців виявилася нижчою за 40-е місце.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні в естафеті збірна США з біатлону посіла найвище місце в історії виступів на Кубках світу. Американська команда у складі Вінсента Боначчі, Шона Догерті, Кемпбелла Райта та Джейка Брауна на 8-му етапі КС у Солджер Холлоу (Солт-Лейк-Сіті, США) сенсаційно стала четвертою.