На Кубку світу з біатлону українець показав найкращий результат сезону, увійшовши до топ-10 гонки

1 хвилина
29,5 т.

Капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний чудово розпочав заключний етап Кубка світу нинішнього сезону, який напередодні стартував у канадському Кенморі. 33-річний спортсмен показав найкращий для себе результат у некомандних гонках турніру-2023/24, замкнувши топ-10 спринту.

Підручний став одним із 14 учасників перегонів, яким вдалося вибити всі 10 мішеней на вогневих рубежах. Представник Тернополя увійшов до списку дев'яти спортсменів, яких на фініші розділили лише 26 секунд, але при цьому відстали більше ніж на хвилину від переможця Йоганнеса-Тіннеса Бьо.

До цього Підручний на Кубку світу цього сезону займав максимум 19-е місце в індивідуальних змаганнях. Це йому вдалося в гонці переслідування на етапі у Хохфільцені.

Ще для трьох наших біатлоністів міжнародний сезон цим спринтом завершено, оскільки вони не змогли відібратися у переслідування, яке відбудеться 16 березня. Разом з Підручним до неї потрапив Артем Прима, який у спринті фінішував на 50-му рядку.

Як повідомляв OBOZ.UA, французька біатлоністка Лу Жанмонно здобула драматичну перемогу в гонці переслідування на 8-му етапі Кубка світу, який пройшов у США, випередивши конкурентку на 0,4 секунди.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!