Український скрипаль Святослав Кондратів підкорив одне з найгарніших місць нашої планети

4.6т

Уявіть собі гігантську скелю висотою 604 метри з оглядовим майданчиком 20 на 25 метрів, зробленим природою на самій вершині. Це скеля Прекестулен, або в перекладі з норвезької "Кафедра проповідника" – один з найчарівніших куточків казкової та первозданної природи Норвегії.

Саме цю землю фіордів і суворого клімату вибрав Святослав Кондратів, український скрипаль-віртуоз, для зйомки свого чергового музичного відео на нову композицію, яка має назву "Fjord".

Музикант вже відомий українському слухачеві тим, що подорожує разом зі своєю скрипкою та знімає відео-кліпи на свої композиції у різноманітних мальовничих куточках світу.

Дихаючі паром гори, стихійна велич яких кидає тобі виклик, круті скелі та бездонні на вигляд водойми, що проклали собі шлях від холодних північних морів вглиб Скандінавського півострова, мальовничі вкриті зеленню і кольоровими квітами долини та кремезні скелі найрізноманітніших форм, всі ці казкові пейзажі надихнули музиканта на створення атмосферної композиції для скрипки.

В музиці чутно все і дух войовничих вікінгів та міфічних тролей, і вічний спокій тихих вод фіордів та безмежний простір гірських масивів. Вона немов доповнює могутню велич скелястих картин Норвегії та зачаровує кожну людину, яка любить мріяти і реалізовувати свої мрії.

"Мрійте, бо мрії збуваються, - закликає Святослав, пригадуючи свій попередній сингл "Summerplay" і зйомки відео до нього, бо саме тоді музикант поставив собі за мету кожне нове відео на свою композицію знімати у новому мальовничому куточку світу. - Подорожуйте! Бо тільки подорожуючи ми відчуваємо, що живемо! Подорожі наповнюють людину енергією, натхненням та драйвом до життя!"

Нагадаємо, раніше "Обозреватель" повідомляв про топ-5 сповнених магією місць в Україні.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Место:

Наши блоги

Последние новости