Речі, які шокують туристів у різних країнах світу

5.5т

Бажання відвідати якомога більше країн цілком природнє і відповідає сьогоденню. Мультикультуризм став нормою нашого життя. Вирушаючи в подорож люди мріють про яскраві враження, приємно проведений час і позитивні емоції. Але часто вони стикаються з речами, які не просто відверто шокують, але й часом псують все враження від подорожі.

1. Франція

Париж відомий тим, що в ньому люди часто дуже розчаровуються, особливо японці. Місто настільки розрекламоване в засобах масової інформації, що іноземці, які приїжджають туди, часто дивуються, чому столиця коханняі романтики настільки брудна.

2. Великобританія

Варто бути готовими до того, що всі навколо будуть цікавитися, як справи і чи все в порядку. Причому, це буде відбуватися постійно.

3. Австралія

У цій країні мало не кожен день можна почути слово "клянусь".

4. Китай

Ходити в туалет "по-великому" прямо на вулиці тут цілком нормально. Для місцевих жителів… Але це може шокувати гостей країни.

5. Росія

Москва і Санкт-Петербург настільки різні, що часом важко повірити, що вони знаходяться в однійкраїні. Зазвичай іноземцям Москва здається великою і холодною, а Санкт-Петербург часто порівнюють з Віднем.

6. Японія

Як відомо, в Японії все не так, як в іншому світі. В країні існує канал супутникового радіо, який називається "Rokki". На ньому в режимі нонстоп 24 години на добу 7 днів на тиждень грає саундтрек до фільму "Роккі".

7. Індія

У спекотній країні варто очікувати того, що в поїзд доведеться "прориватися з боєм". При цьому не варто дивуватися, якщо хтось буде передавати своїх дітей з рук в руки через вікно вагона.

8. Сполучені Штати Америки

У Сан-Франциско азіатський вплив на культуру міста відчувається набагато сильніше, ніж іноземецьміг биприпустити.

Люди в Лос-Анджелесі не так щасливі і безтурботні, як це показується в фільмах. Це місто вирує, як котел, і приїжджі в ньому часто просто губляться і відчувають себе "не в своїй тарілці".

Цінники в будь-якому магазині не включають в себе податки. Причиною є те, що в кожному штаті свої власні податки, а в деяких штатах навіть немає податку з продажів.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости