Трепещи Одесса! В Затоке пройдет суперфест Z-Games

746

З 20 по 24 серпня в Одесі відбудеться Всесвітній спортивно-музичний фестиваль Z-Games, що вже є ювілейним п’ятим.

Одна із співзасновниць молодого київського проекту Chillout camps - спільноти, що проводить різні спортивні заходи, тури, майстер-класи тощо, розказала чим живе молодь сьогодні.

Минулий рік, через анексію Криму, фестиваль відмінили, а цього року хотіли провести на території країни ПАР чи окупованого Криму, проте українська команда та наша країна виборола собі право проведення, обгрунтовуючи це тим, що це український проект та команда організаторів виключно українська.

Сьогодні в команді організаторів Олександр Педан, Максим Карпій, Микола Михальчук та інші. На вас чекають змагання з: вейкбордінгу; кайтсерфінгу - дерт-джампінгу; брейкдансу та хіп-хопу; фрірану; боулдерінгу; фрізбі; маунтінбордінгу; скімбордингу; слеклайну,а також матимеш нагоду спробувати і себе у цих видах спорту під час майстер-класів з найкрутішими майстрами світу.

Приємно бачити, що спорт та здоровий спосіб життя набирає обертів. Це стало модно - бути в класній формі та, як казали раніше: в здоровому тілі, здоровий дух. Ось, про це і говорять хлопці та дівчата з Сhillout camps. Спілкуючись з ними, розумієш, ось - та молодь, на яку хочеться рівнятися.

Як говорить Ольга: "ми намагаємося подарувати людям свій стиль життя, можливо трохи у стилі slow life та показати, що життя - це природа, твоє здоров’я та твій саморозвиток, і воно - одно цiле. А, якщо навколо такі класні люди, як в наших турах, то і жити хочеться. Ми просто колекціонуємо емоції та моменти, що закарбовуються. За рік я зрозуміла, що в горах і жити легше і найяскравіші моменти там, і так приємно дивитися, коли в наших турах люди знаходять любов, дружбу, щастя. Адже дійсно, щастя і доля є, просто треба навчитися ловити моменти і цінувати природу. Вона, як і ми - не вічна. Вона без нас проживе, можливо, а ми - ні, тому - бережливе ставлення до неї повинно бути на першому щаблі. Напевно - це і є ідея нашого проекту та масштабна його стратегія. Нам тільки рік, а ми вже двічі були закордоном в спортивних турах: Португалії на Всесвітніх змаганнях із серфінгу, Австрії на 2 гірськолижних курортах, та їздили 7 разів в українські Карпати: Буковель та Драгобрат. Влаштовували різні майстер-класи з йоги та кардіо тренувань та організовували гуляння на Івана Купала в Мамаєвій Слободі, а до цього провели дівчатам майстер-клас з плетінню вінків. Для нас найголовніше те, що всім подобається і що всі відчувають себе сім’єю, - причетними до чогось великого. І це тільки початок".

Присоединяйтесь к группе "СпортОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Место:

Наши блоги

Последние новости