Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Олимпиада-2012

Олимпиада-2012. Состав сборной Украины

561

Прізвище та ім’я

Дисципліна

ФСТ

1

Завадський Дмитро

Одиночний розряд

Харківська

МОН, Спартак

2

Грига Лариса

Одиночний розряд

Дніпропетровська

Україна

3

Іщенко Павло

56 кг

Херсонська

Динамо,Спартак

4

Ломаченко Василь

60 кг

м. Київ

Колос, Динамо

5

Берінчик Денис

64 кг

м. Київ

МОН

6

Шелестюк Тарас

69 кг

Сумська

Колос, МОН

7

Хитров Євген

75 кг

Дніпропетровська

Динамо, МОН

8

Гвоздик Олександр

81 кг

Харківська, Хмельницька

Україна

9

Усик Олександр

91 кг

Львівська, АР Крим

Динамо,Україна

10

Федоришин Василь

60 кг

Одеська,

Динамо, Колос

11

Квятковський Андрій

66 кг

Івано-Франківська

Динамо

12

Алдатов Ібрагім

84 кг

м. Київ Харківська

Динамо

13

Андрійцев Валерій

96 кг

Київ, Житомирська

Динамо

14

Хоцянівський Олександр

120 кг

Донецька

Динамо

15

Цотадзе Джамбулі

96 кг (запасний)

Дніпропетровська

Динамо

16

Мерлені Ірина

48 кг

Київ, Хмельницька

Динамо,Спартак

17

Лазарєва Тетяна

55 кг

Донецька

Динамо

18

Остапчук Юлія

63 кг

Львівська, Волинська

Динамо

19

Бурмістрова Катерина

72 кг

Сумська

Динамо,Спартак

20

Рагімов Вугар

55 кг

Запорізька

ЗСУ

21

Теміров Ленур

60 кг

АР Крим

Динамо

22

Рачиба Василь

84 кг

Київська, Київ

ЗСУ

23

Орлов Євген

120 кг

Дніпропетровська, Запорізька

Динамо

24

Рутенко Сергій

96 кг (запасний)

Харківська, Донецька

ЗСУ

25

Іванов Артем

94 кг

АР Крим

Динамо

26

Пілієв Костянтин

94 кг

Донецька

ЗСУ

27

Тагіров Сергій

105 кг

Дніпропетровська

Динамо,Україна

28

Торохтій Олексій

105 кг

Харківська, Хмельницька

Динамо

29

Удачин Артем

+105 кг

Донецька

Динамо

30

Шимечко Ігор

+105 кг

Львівська

Динамо,Україна

31

Паратова Юлія

53 кг

Одеська

Колос

32

Каліна Юлія

58 кг

Донецька

Динамо,Спартак

33

Чернявська Світлана

+75 кг

Київська

Колос

34

Рисенко Сергій

Крос-кантрі

Луганська

МОН

35

Беломоіна Яна

Крос-кантрі

Волинська, м. Київ

Динамо

36

Грівко Андрій

Групова гонка

Миколаївська

Спартак

37

Крівцов Дмитро

Групова гонка

Донецька

Динамо

38

Андрук Олена

Групова гонка

м. Київ, Житомирська

Україна

39

Бочкарьова Єлизавета

Командна гонка

Миколаївська

Спартак

40

Галюк Світлана

Командна гонка

Луганська, Донецька

Спартак

41

Калітовська Леся

Командна гонка

Луганська

Спартак

42

Папежук Ірина

Керін

Волинська

Динамо

43

Цьось Олена

Командний спринт

Волинська

Динамо

44

Шуліка Любов

Спринт, Спринт командний

Луганська

Спартак,Динамо

45

Гринь Сергій

Київська

Динамо, Колос

46

Довгодько Іван

Дніпропетровська, м. Київ

ЗСУ

47

Зайцев Костянтин

Дніпропетровська

ЗСУ

48

Павловський Володимир

Дніпропетровська

ЗСУ

49

Міхай Дмитро

Херсонська

ЗСУ, Україна

50

Морозов Артем

Херсонська

ЗСУ

51

Гребенников Віктор

8+

Миколаївська

Динамо,Україна

52

Клецкой Валентин

8+

м. Київ

Україна,Динамо

53

Коновалюк Олександр

8+

Херсонська

Динамо

54

Ликов Олег

8+

Дніпропетровська

ЗСУ

55

Мороз Артем

8+

Дніпропетровська

ЗСУ

56

Приведа Андрій

8+

Херсонська

Динамо

57

Тимко Іван

8+

м. Київ

Україна

58

Холязніков Антон

8+

Миколаївська

Динамо

59

Чиканов Сергій

8+

Київська

Колос

60

Футрик Іван

4х (запас)

Дніпропетровська

ЗСУ

61

Шпак Андрій

8+ (запас)

Миколаївська

Динамо,Україна

62

Буряк Олена

Миколаївська

Спартак,Динамо

63

Кравченко Анна

Дніпропетровська

ЗСУ, Україна

64

Дементьєва Яна

Дніпропетровська

ЗСУ, Україна

65

Довгодько Наталія

Дніпропетровська, м. Київ

ЗСУ

66

Коженкова Анастасія

Дніпропетровська

ЗСУ, Україна

67

Тарасенко Катерина

Дніпропетровська

ЗСУ, Україна

68

Колеснікова Тетяна

4х (запас)

Дніпропетровська,Миколаївська

ЗСУ, Спартак

69

Чебан Юрій

С1-200

Одеська

ЗСУ

70

Осипенко-Радомська Інна

К1-200, К1-500

Київська, Вінницька

Динамо,Україна

71

Борисов Олексій

FINN

м. Севастополь

ЗСУ

72

Кудряшов Валерій

LASER

Донецька

Україна

73

Оберемко Максим

RS:X

Донецька

Динамо

74

Маслівець Ольга

RS:X

Донецька, Тернопільська

МОН

75

Верняєв Олег

Командні змагання

м. Київ

ЗСУ

76

Куксенков Микола

Командні змагання

м. Київ

Динамо, МОН

77

Наконечний Віталій

Командні змагання

Запорізька, Івано-Франківська

Україна

78

Степко Олег

Командні змагання

Запорізька

Україна

79

Радівілов Ігор

Командні змагання

Донецька

Спартак,Динамо

80

Кононенко Наталія

Індивідуальні змагання

м. Київ

Україна

81

Гомон Євгенія

Групові вправи

м. Київ

МОН

82

Гудим Валерія

Групові вправи

м. Київ

Спартак

83

Дмитраш Олена

Групові вправи

м. Київ, Київська

Спартак

84

Ленишин Вікторія

Групові вправи

м. Київ, Львівська

ЗСУ

85

Мазур Вікторія

Групові вправи

м. Київ, Луганська

Спартак

86

Максименко Аліна

Індивідуальні вправи

м. Київ

Спартак

87

Прокопова Світлана

Групові вправи

м. Київ, Донецька

МОН

88

Різатдінова Ганна

Індивідуальні вправи

м. Київ

Динамо

89

Зантарая Георгій

60 кг

м. Київ, Запорізька

Динамо

90

Дребот Сергій

66 кг

Львівська

Колос, Динамо

91

Сорока Володимир

73 кг

Дніпропетровська, Київська

Динамо

92

Василенко Артем

81 кг

Харківська

Динамо, МОН

93

Гонтюк Роман

90 кг

м. Київ, Івано-Франківська

Динамо,Україна

94

Блошенко Артем

100 кг

Донецька

Динамо

95

Бондаренко Станіслав

+100 кг

Запорізька

Динамо,Україна

96

Кіндзерська Ірина

+78 кг

м. Київ, Хмельницька

Динамо

97

Прищепа Марина

78 кг

м. Київ, Дніпропетровська

Динамо

98

Смаль Наталія

70 кг

Чернігівська

ЗСУ, Україна

99

Онищенко Олександр

Конкур

Київська

Динамо

100

Нагель Бьорн

Конкур

Київська

Динамо

101

Ріветті Касіо

Конкур

Київська

Динамо

102

Кисельова Світлана

Виїздка

Київська

Колос

103

Оффель Катерина

Конкур

Київська

Динамо

104

Авраменко Роман

Метання списа

АР Крим

Динамо, Колос

105

Бабарика Іван

Марафон

Рівненська

Динамо

106

Бондаренко Богдан

Стрибки у висоту

Харківська

Динамо

107

Будза Сергій

Спортивна ходьба 50 км

Київська

Спартак

108

Бутрим Віталій

Біг 400 м.

Сумська

Спартак

109

Главан Ігор

Спортивна ходьба 50 км

Київська

Спартак

110

Дем’янюк Дмитро

Стрибки у висоту

Львівська

ЗСУ, Колос

111

Дмитренко Руслан

Спортивна ходьба 20 км

Донецька

ЗСУ

112

Дриголь Олександр

Метання молота

Дніпропетровська

Україна

113

Ель-Шеріф Шеріф Усман

Потрійний стрибок

Дніпропетровська

Динамо

114

Казанін Олексій

Спортивна ходьба 50 км

Донецька

ЗСУ

115

Касьянов Олексій

Десятиборство

Запорізька

Спартак,Україна

116

Коваленко Назар

Спортивна ходьба 20 км

Київська

МОН

117

Кузнєцов Віктор

Стрибки у довжину

Київська

Динамо

118

Лабовський Микола

Біг 10000 м

Чернівецька

Динамо, Колос

119

Лебідь Сергій

Біг 5000 м

Донецька

Динамо

120

Лосєв Іван

Спортивна ходьба 20 км

Донецька

ЗСУ, Україна

121

Мазурик Максим

Стрибки з жердиною

Донецька

Динамо

122

Мельников Станіслав

Біг 400м з бар’єрами

Одеська

Динамо

123

Нестеренко Микита

Метання диску

Дніпропетровська

Динамо, МОН

124

П’ятниця Олександр

Метання списа

Дніпропетровська

ЗСУ, Україна

125

Проценко Андрій

Стрибки у висоту

Херсонська

Динамо,Спартак

126

Рубанко Артем

Метання молота

м. Київ

127

Семенов Андрій

Штовхання ядра

Одеська

Динамо

128

Сітковський Олександр

Марафон

Донецька

Динамо

129

Слободенюк Вадим

Біг 3000 м з ерешкодами

Рівненська

Динамо, Колос

130

Смелик Сергій

Біг 200 м

Луганська

Динамо

131

Сокирський Олексій

Метання молота

АР Крим

Динамо

132

Шафар Віталій

Марафон

Волинська

Динамо,Спартак

133

Юрченко Денис

Стрибки з жердиною

Донецька

Динамо

134

Баралей Юлія

Естафета 4х400м

Дніпропетровська

Динамо, МОН

135

Боровська Надія

Спортивна ходьба 20 км

Волинська

Спартак

136

Бризгіна Єлізавета

Біг 200м,Естафета4х100м

Луганська, м. Київ

Динамо,Спартак

137

Бурковська Олена

Марафон

Рівненська

Україна, Колос

138

Гамера –Шмирко Тетяна

Марафон

Київська

Колос

139

Гацько Ганна

Метання спису

Запорізька

Україна

140

Демидова Анна

Потрійний стрибок

Миколаївська

141

Добринська Наталя

Семиборство

Вінницька, м. Київ

Колос

142

Дорожон Маргарита

Метання списа

Харківська

Україна

143

Жудіна Валентина

Біг 3000 м з перешкодами

Одеська, Донецька

Україна

144

Земляк Ольга

Естафета 4х400м

м. Київ, Рівненська

Динамо, МОН

145

Йосипенко Людмила

Семиборство

Київська

ЗСУ, Україна

146

Карсак Катерина

Метання диска

Одеська

Динамо

147

Князєва Ганна

Потрійний стрибок

м. Київ

Динамо, ЗСУ

148

Коваленко Людмила

Біг 5000 м

Житомирська

Спартак, ЗСУ

149

Кревсун Юлія

Біг 800 м

Донецька

ЗСУ

150

Лобанова Лілія

Біг 800 м

Донецька, м. Київ

Динамо

151

Логвиненко Аліна

Біг 400м, Естафета 4х400м

Донецька

Спартак

152

Лупу Наталя

Біг 800 м

Чернівецька

Динамо, Колос

153

Мазурик Наталя

Стрибки з жердиною

Донецька

Динамо

154

Мельниченко Ганна

Семиборство

Полтавська

Динамо, Колос

155

Міщенко Анна

Біг 1500 м.

Харківська

Динамо

156

Новожилова Ірина

Метання молота

Херсонська

ЗСУ, Колос

157

Олішевська Юлія

Естафета 4х400 м

Чернівецька

Динамо

158

П’ятаченко Вікторія

Біг 200 м, Естафета 4х100 м

Сумська

Спартак

159

Пигида Наталя

Біг 400 м, Естафета 4х400 м

Київська

ЗСУ

160

Повх Олеся

Біг 100 м, Естафета 4х100 м

Запорізька

Україна, ЗСУ

161

Погребняк Наталя

Біг 100 м, Естафета 4х100 м

Харківська

Динамо

162

Приступа Дар’я

Естафета 4х400 м

Донецька

Спартак

163

Ребрик Віра

Метання списа

АР Крим

Україна,Динамо

164

Рємєнь Марія

Біг 200 м, Естафета 4х100 м

Запорізька, Донецька

Україна, ЗСУ

165

Рибалко Вікторія

Стрибки у довжину

Запорізька

Україна

166

Саладуха Ольга

Потрійний стрибок

Донецька

Динамо, Колос

167

Семенова Наталя

Метання диска

Донецька

Динамо

168

Скидан Ганна

Метання молота

м. Київ, Луганська

МОН

169

Скрипак Ольга

Біг 10000 м

Чернігвіська

МОН, Динамо

170

Стуй Христина

Біг 200 м, Естафета 4х100 м

Івано-Франківська

Україна

171

Стьопіна Віта

Стрибки у висоту

Миколаївська

ЗСУ

172

Твердохліб Маргарита

Стрибки у довжину

Донецька

МОН

173

Тітімець Ганна

Біг 400м з бар’єрами, Естафета 4х400 м

Дніпропетровська

ЗСУ

174

Філонюк Тетяна

Марафон

Хмельницька

Динамо

175

Холоша Олена

Стрибки у висоту

Миколаївська

ЗСУ

176

Шевченко Анжеліка

Біг 1500 м

Донецька

Спартак,Динамо

177

Шелех Ганна

Стрибки з жердиною

Донецька

Україна

178

Шмідт Світлана

Біг 3000 м з перешкодами

Донецька

ЗСУ, Спартак

179

Шумкіна Олена

Спортивна ходьба 20 км

Донецька

ЗСУ

180

Яковенко Ольга

Спортивна ходьба 20 км

Вінницька

Колос

181

Ярощук Анна

Біг 400м з бар’єрами, Естафета 4х400 м

Дніпропетровська

ЗСУ

182

Борисік Ігор

200 м брас

Донецька

Динамо

183

Говоров Андрій

50 м вільний стиль

Дніпропетровська

Україна

184

Димо Валерій

100 м брас

м. Київ

ЗСУ

185

Ісаков Олександр

100 м і 200 м на спині

Івано-Франківська

Динамо, Колос

186

Фролов Сергій

400 м і 1500 м вільний стиль

Запорізька

Спартак

187

Червинський Ігор

Марафон 10 км

Харківська

ЗСУ

188

Чуєв Ілля

200 м батерфляй

Запорізька

ЗСУ, Україна

189

Шемберєв Максим

200 м і 400 м комплексне плавання

м. Київ

ЗСУ

190

Береснєва Ольга

Марафон 10 км

Донецька

ЗСУ, Україна

191

Главник Ірина

Естафета 4х200 м вільний стиль

м. Київ

ЗСУ

192

Дзеркаль Ганна

200 м брас і комплексне плавання; естафета 4х200 м вільний стиль

Донецька

Динамо

193

Зевіна Дарина

100 м і 200 м на спині, Естафета 4х200 м вільний стиль

м. Київ

Динамо,

194

Лівер Марія

100 м брас

Дніпропетровська

Спартак

195

Степанюк Дар’я

50 м вільний стиль,

Харківська

Динамо,

естафета 4х200 м вільний стиль

Україна

196

Сидоренко Ксенія

Дует

Харківська

Україна

197

Юшко Дар’я

Дует

Харківська

Україна

198

Айвазян Артур

МГ-6;МГ-9; ГП-6

АР Крим

Динамо

199

Бондарук Роман

МП-8

Львівська

Динамо,Україна

200

Куліш Сергій

МГ-6;МГ-9;

Черкаська

Україна

ГП-6

201

Кушніров Денис

ПП-3

Дніпропетровська

Україна,Динамо

202

Омельчук Іван

ПП-3; МП-6

Рівненська

ЗСУ

203

Костевич Олена

ПП-2; МП-5

Чернігівська

Динамо, Колос

204

Тихова Дар’я

МГ-5; ГП-4

Херсонська

Динамо

205

Шаріпова Дар’я

МГ-5; ГП-4

Черкаська

Україна

206

Івашко Маркіян

Інд., команда

Львівська

Динамо,Україна

207

Грачов Дмитро

Інд., команда

Львівська

Динамо

208

Рубан Віктор

Інд., команда

Харківська

Динамо

209

Дорохова Тетяна

Інд., команда

Чернівецька

Динамо

210

Палеха Катерина

Інд., команда

Львівська

Динамо

211

Січенікова Лідія

Інд., команда

Чернівецька

Спартак,Динамо

212

Нікітін Юрій

Індивідуальні вправи

Миколаївська,Херсонська

Україна

213

Кийко Марина

Індивідуальні вправи

м. Київ

Спартак, Колос

214

Бондар Олександр

вишка 10 м

Луганська

ЗСУ,

, вишка 10 м синхрон

МОН

215

Горшковозов Олександр

вишка 10 м синхрон

Луганська

ЗСУ, МОН

216

Захаров Антон

вишка 10 м

Запорізька

Динамо,Україна

217

Кваша Ілля

трамплін 3 м, трамплін 3 м синхрон

Миколаївська

Динамо,

218

Пригоров Олексій

трамплін 3 м,

трамплін 3 м синхрон

Харківська

Динамо,

219

Письменська Анна

трамплін 3 м,

трамплін 3 м синхрон

Вінницька, Луганська

МОН

220

Потєхіна Вікторія

вишка 10 м синхрон

Запорізька

Україна

221

Прокопчук Юлія

вишка 10 м, вишка 10 м синхрон

м. Київ

ЗСУ, МОН

222

Федорова Олена

трамплін 3 м, трамплін 3 м синхрон

Миколаївська

Україна

223

Кірпулянський Дмитро

Донецька

Динамо

224

Тимощенко Павло

м. Київ, Дніпропетровська

Динамо

225

Терещук Вікторія

Луганська

ЗСУ, Україна

226

Хохлова Ірина

Донецька

ЗСУ, Україна

227

Стаховський Сергій

Одиночний розряд, Змішаний розряд

м. Київ

Україна

228

Бондаренко Катерина

Одиночний розряд, Змішаний розряд, Парний розряд

м. Київ

Україна

229

Бондаренко Олена

Одиночний розряд, Парний розряд

м. Київ

Україна

230

Дідух Олександр

Одиночний розряд

Чернігівська

Україна

231

Жмуденко Ярослав

Одиночний розряд

Черкаська, Херсонська

Колос

232

Біленко Тетяна

Одиночний розряд

Харківська

Колос

233

Песоцька Маргарита

Одиночний розряд

м. Київ

МОН

234

Сапунов Данило

Індивідуальні

Житомирська

Динамо

235

Єлістратова Юлія

Індивідуальні

Житомирська

Динамо,Україна

236

Гусаров Григорій

68 кг

Харківська

Динамо

237

Конєва Марина

+67 кг

Харківська

Динамо

238

Бойко Дмитро

Шабля індивідуальні змагання

Хмельницька

Динамо, Україна

239

Карюченко Дмитро

Шпага індивідуальні змагання

Харківська

Динамо

240

Кривицька Олена

Шпага індивідуальні й командні змагання

Тернопільська м. Київ

ЗСУ

241

Лелейко Ольга

Рапіра індивідуальні змагання

м. Київ

Динамо

242

Пантелєєва Ксенія

Шпага індивідуальні й командні змагання

Львівська

Динамо, Україна

243

Почкалова Анфіса

шпага індивідуальні й командні змагання

Львівська

Динамо,

244

Харлан Ольга

Шабля індивідуальні змагання

Миколаївська

Спартак,

245

Шемякіна Яна

шпага індивідуальні й командні змагання

Львівська

Динамо, Україна

Наши блоги