Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости тенниса

Збірна України тріумфально повернулась з Болгарії

35

Сьогодні жіноча збірна України повернулась в Україну. До Києва з Софії прилетіли гравці Альона та Катерина Бондаренки (Юліана Федак та Ольга Савчук вже полетіли на нові змагання), капітан команди Володимир Богданов, віце-президент ФТУ Юрій Сапронов, менеджер збірної Всеволод Кевліч та багаточисельна група підтримки нашої збірної.

Майже у самого трапу літака на героїнь Кубка Федерації чекали квіти і шампанське від Федерації тенісу України. А потім втомлені, але задоволені переможці відповіли на питання журналістів на імпровізованій прес-конференції.

"Головне, що у нас була Команда! Це й стало запорукою перемоги", - в один голос казали учасники прес-конференції. А потім було багато слів подяки усім, хто допомогав цій команді будуватись, грати й перемогти.

Вже у середу буде відомо зі збірною якої країни українкам доведеться грати у плей-офф другої Світової групи. Але вже зараз, і дівчата, і керівництво команди запевняє: хто б не були наші майбутні суперниці - проходити їх нашій збірній по силах.

Наши блоги