Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Презентація Євро-2012: Блохін, Бубка і Кравчук

33

"Шістнадцять з 52 чемпіонатів колишнього СРСР виграли саме наші клуби, а нині вітчизняний футбол переживає своє друге народження", – сказав він.

Заради нових поколінь

"Минулого року національна збірна України стала чвертьфіналістом Кубка світу, а молодіжна команда – віце-чемпіонкою Європи, – продовжив Блохін перелік успіхів "синьо-жовтих". –

Кожного року в Україні та Польщі підростає нове покоління здібної молоді. За підтримки УЄФА ми впроваджуємо програму розвитку дитячого та юнацького футболу, реалізуємо унікальну шкільну програму. Сьогоднішні діти у 2012 році стануть справжніми майстрами, і вже на них дивитимуться їхні послідовники. Отже, з допомогою Євро-2012 ми відкриємо тисячі нових талантів".

Соціальний і спортивний сенс

"Як професіонал, я вважаю, що багато європейських країн могли б прийняти континентальну першість, – узяв слово голландський наставник польської збірної Лео Бенхаккер. –

Однак дуже прошу вас обрати для проведення цієї великої події Польщу та Україну. Народи цих країн багато років жили в ізольованому суспільстві, а сьогодні прагнуть показати всім свою гостинність, свої здібності та дух єдності із вільним західним світом. Знаючи про позитивний ефект організації таких заходів і в соціальному, і в спортивному сенсі, я дозволю собі однозначно просити: дайте Польщі разом з Україною шанс! Вони заслужили на це, їм це потрібно, вони можуть це зробити!"

Найбільша сцена всіх часівПрезидент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому МОК та координаційної ради Ігор-2008 у Пекіні Сергій Бубка бере участь у підготовці до тендеру з перших його кроків.

"Можу запевнити виконком УЄФА, – сказав видатний спортсмен, чиє ім’я занесене до Книги рекордів Гіннесса, –

що наші країни готові надати найбільшу сцену, яку будь-коли мали чемпіонати Європи. За наявності державної підтримки, сильного керівництва національних федерацій і підтримки вболівальників ми проведемо футбольне свято найвищого ґатунку".

15 мільйонів дітей і підлітківКолега Бубки по Міжнародному олімпійському комітету, зірка польської легкої атлетики Ірена Шевінська мріяла стати чемпіонкою з дитинства.

"Я хотіла бігати так, як мої кумири, навіть швидше за них, – розповіла вона членам журі. –

І мої мрії справдилися! Я знаю, що, довіривши континентальний форум нашим країнам, ми надихнемо 15 мільйонів дітей і підлітків". До речі, напередодні візиту спільної україно-польскої делегації до Кардіффа майже 1,7 млн. юних прихильників футболу взяли участь у конкурсі дитячого листа й малюнка на тему Євро-2012.

Щаслива доля Президента

"Як першому президенту України мені випала щаслива доля, – резюмував наприкінці презентації Леонід Кравчук. –

П’ятнадцять років тому на східних кордонах Старого Світу народилася нова держава. А сьогодні я засвідчую: Україна як європейська країна відбулася. Отже, рішення УЄФА щодо проведення першості континенту у нас та в Польщі стане знаковим для розвитку всього європейського футболу. Саме таке рішення підтвердить статус УЄФА як організації, яка реально здійснює глобальну громадську, соціальну та гуманітарну місію".

Наши блоги