Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Подчиненный Суркиса отказал "Карпатам" х.ем (+ фото х.я)

42

Вболівальники, що слідкували за прямою трансляцією прес-конференції представників ФК "Карпати" в інформаційному агентстві УНІАН, через технічні причини не могли побачити, який саме документ демонстрував на камери генеральний директор ФК "Карпати" Олександр Єфремов зі словами: "До ФК "Карпати" вищі футбольні органи України і раніше ставились образливо. Щоправда, раніше це виявлялось у принизливій формі, нині ж це робиться завуальовано, під виглядом рішень КДК ФФУ та Апеляційного комітету.

Виявилось, що це ніщо інше, як ОФІЦІЙНЕ звернення львівського клубу на ім’я тодішнього генерального директора ПФЛ п.Бандурка, датоване 2000-м роком. У зверненні йдеться про те, аби "помилували" гравця "Карпат" Романа Зуба і зменшили термін його дискваліфікації. Нагадаємо, тоді Зуба було дискваліфіковано за те, що він став на червону картку судді у матчі "Карпат" проти запорізького "Металурга", який, за іронією долі, тоді тренував нинішній наставник "Металіста" Мирон Маркевич.

Олександр Бандурко доручив розгляд цієї справи відповідальному секретарю ПФЛ Валерію Ісаєвичу Мирському, який одним словом з трьох "парканних" літер видав просто таки шедевральну резолюцію! Утім, дивіться і дивуйтеся самі...

Подчиненный Суркиса отказал "Карпатам" х.ем (+ фото х.я)

Наши блоги