Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Другие виды спорта

Олег БЛОХИН: Рассчитываем на поддержку одесских болельщиков

33

Керманич збірної України намагався лаконічно та влучно відповідати на запитання представників ЗМІ.

- Після важкого перельоту до Фарерських островів і у зворотному напрямкові, команда відновлюється. Зараз команда повністю готова до гри, на яку ми ставимо максимальні завдання.

- Чи збираєтеся ви використати тактику швидкого голу?- На жаль, я не можу взяти м’яча у руки і занести його у ворота. Звичайно, хотілося б забити швидкий гол, але навряд чи це вдасться. Гадаю, що збірна Литви – це не той суперник, якому можна легко забити. Але ми намагатимемося, і будуватимемо тактику таким чином, щоб виграти цей матч.

- Чи збираєтеся ви використовувати в матчі травмованих Реброва, Шевченко і Ротаня?- Ротань – узагалі не прилетів до Одеси. Шевченко і Ребров – тренуються. Подивимося, як вони почуватимуться в день матчу.

- А ви вже визначилися зі складом на цей матч?- Так. Маємо певні проблеми по деяких позиціях. Але в цілому я для себе вже вирішив, хто гратиме завтра. Традиційно так склалося, що склад я оголошую за дві години до початку матчу.

- Чи відновилися гравці від матчу на Фарерах фізично та психологічно?- Я вже говорив, що фізично ми готові. Незважаючи на складну посадку, сподіваюся, що й психологічно теж.

- Як ви ставитеся до того, що матч відбудеться в Одесі?- Зважаючи на теплу зиму, ми могли б зіграти і в Києві. Але це питання вже вирішене, тому маємо змиритися. А в цілому спарені матчі краще, звичайно ж, грати у столиці. Розраховуємо на шалену підтримку одеських уболівальників.

Наши блоги