Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

В баскетбольній Суперлізі правил не існує!?

33

Щойно стала відомою розв’язка конфлікт про перенесення гри "Черкаських Мавп" і "Азовмашу". Вольовим рішенням ФБУ без погодження із сторони черкаської баскетбольної команди Федерація вирішила перенести гру на невизначений термін всупереч власним положенням:Регламентуючі документи сезону 2006/2007 (Міністерство України у справах молоді та спорту. Федерація баскетболу України). – К., 2006:

"Якщо команда з якихось причин хоче змінити дату гри, вона повинна заручитися письмовою згодою клубу суперника з узгодженою іншою датою… Перенесена гра повинна відбутися не пізніше, ніж за один місяць до закінчення регулярного чемпіонату, який до речі,( закінчується 6 квітня, а ФБУ попередньо не визначила дату проведення гри (прим. автора).

… Порядок проведення ігор визначається за домовленістю керівництвом клубів – господарів майданчиків. Час початку матчів повинен бути повідомлений у директорат чемпіонату не пізніше ніж за 10 днів до дати проведення ігор".

Федерація не зважила на аргументи "Черкаських Мавп" ні про заранні узгоджений календар як ФІБА, так і ФБУ, ні те, що матч спонтанно перенесений ФБУ на невизначенний термін, ні про те, що Федерація порушує власні правила, ні про численні матеріальні і моральні збитки "Черкаських Мавп". Адже квитки на ключову гру української суперліги були розкуплені вже за три тижні до матчу, тож таке рішення є неповагою не лише до баскетбольної команди "Черкаські Мавпи", а і до вболівальників обох клубів.

"Черкаські Мавпи" можуть задати справедливе питання. Як довго продовжуватиметься свавілля рішень ФБУ? Скільки буде продовжуватися таке ставлення до всіх команд Суперліги, і чому календарі ігор складаються настільки не компетентно? І на кінець, у чиїх інтересах працює Федерація баскетболу України, головною метою якою мусить бути не захист інтересів певного клубу, а популяризація спорту в Україні.

Подковиров Андрій (головний тренер "Черкаських мавп"):

"Я можу скзати із цього приводу, що як будь-який тренер суперліги України, я повинен знати точний календар, щоб команда була підготовленою до матчів на 100%. Тепер через рішення ФБУ наш календар скомканий. Коли нам було потрібно переглянути календар ФБУ твердо давала відповідь – перегляд можливий тільки із погодженням клубу-суперника, якщо погодження не було, то це був кінець розгляду нашого питання. У цьому випадку наші доводи не бралися до уваги. Потрібно однаково слідувати встановленим правилам. Якщо не дотримуватися встановленого порядку від цього страждатимуть гравці, тренера і баскетбол України вцілому".

Наши блоги