Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

"Карпаты" борются с футбольным пиратством

40

Відтепер у Львові продається лише оригінальна карпатівська атрибутикаПід час перегляду матчів провідних світових футбольних клубів та збірних увагу завзятих фанів, як і, зрештою, звичайних глядачів, привертають не лише пристрасті на самому смарагдовому газоні, а й те життя, що кипить на трибунах стадіонів. Прикрасою світових арен була футбольна атрибутика — те, чим уболівальники показують свою приналежність до табору підтримки тієї чи іншої сторони. Львівські футбольні фани мало чим поступаються своїм іноземним колегам, адже розмаїття шаликів, футболок та прапорів зелено-білого клубу завжди кидається в очі на баталіях за участю "Карпат". Саме на карті міста львівського вболівальника нещодавно з’явився ще один цікавий пункт.

Махровий халат з емблемою "Карпат", талісман команди — Левчик, який ще й гарчить, фанатський зелено-білий капелюх з рогами, як у грізного вікінга. Це найоригінальніше, проте далеко не все, що можна придбати у куточку вболівальника львівського футбольного клубу. Уже три тижні він функціонує на четвертому поверсі торгового центру "Магнус" у магазині "Топ-Спорт". Продаються тут і популярні зелено-білі футболки, шалики та прапори, а також поліграфічні вироби. Серед них — книжка "Карпати" від А до Я" та фотоальбом, випущений до 40-річчя львівської команди.

Вже сьогодні триває робота над розробкою нових видів клубної продукції. Серед них — екстравагантні зелено-білі сомбреро, а також карпатівські горнятка, що незабаром надійдуть у продаж. Наприкінці літа у продажу з’являться й ексклюзивні футболки з прізвищами гравців команди. Тоді не варто буде дивуватись, зустрівши під час прогулянки містом кількох Фещуків, Сучкових чи Худоб’яків. Та ще й у футболках, що нічим не відрізняються від тих, в яких зелено-білі виходять на свої поєдинки у чемпіонаті України.

Ще з півроку тому на різних базарах Львова можна було знайти чимало шаликів та футболок "Карпат", які мали жалюгідний вигляд, бліді кольори та й загалом "відзначались" хіба що низькою якістю. Статус та походження таких товарів сповна окреслювало популярне в народі слово - "піратство". Новітні нащадки "веселого Роджера" — львівські "пірати" - без жодного дозволу на це клубу продовжували тиражувати та розпродувати свій низькоякісний продукт, пропонуючи львівським шанувальникам футболу підробки підозрілого походження "з Малої Арнаутської".

Проте на початку літа ситуація змінилась: піратська атрибутика з продажу майже зникла. Натомість оригінальну продукцію від "Карпат" сьогодні усі охочі можуть придбати не лише у "Магнусі" чи клубному офісі на площі Міцкевича 6/7. Точки продажу зелено-білої атрибутики з’явилися на Вернісажі, де ще донедавана торгували підробками, та в лотку на проспекті Чорновола. Звичайно ж, поповнити свою колекцію зелено-білих сувенірів можна і на стадіоні "Україна" під час домашніх матчах "Карпат". Що ж до найбільш заклопотаних шанувальників клубу, то для них на офіційному сайті клубу функціонує інтернет-магазин. Усе, що буде замовлено тут, покупцеві оперативно доставлять прямо додому.

Уже незабаром схожі куточки атрибутики "Карпат" з’являться ще у кількох магазинах міста. Крім того, до кінця року заплановано відкриття схожих торгівельних точок в двох-трьох районних центрах області.

Купуючи продукцію в одному з таких закладів, вболівальники "зелено-білих" будуть не лише отримувати високоякісну продукцію, а й сприятимуть розвиткові улюбленого клубу.

Чим відрізняється підроблена атрибутика від оригінальноїПерш за все, купуючи атрибутику ФК "Карпати", справжній вболівальник повинен відрізнити якісний товар від підробки. Якість товару закладено не лише в його зовнішньому вигляді, а й у практичному застосуванні самого продукту. Наприклад, купуючи футболку "Карпат", ви отримуєте гарантію, що після багаторазового прання вона й надалі залишатиметься такого ж зелено-білого кольору, а герб на футболці буде таким же яскравим, а не потьмяніє. Це ж стосується і шаликів: підроблені "лізуть" буквально через місяць. Крім того, ніхто вам не дасть гарантії, що ваша шия під таким шаликом після дощичку не залишиться зеленою.

Наши блоги