Інтелект українців вибухне на весь світ – Дереш

33

Україна має чималий інтелектуальний потенціал, який свого часу обов’язково "вибухне". Таку думку під час прес-конференції в "Обозревателе" висловив письменник Любко Дереш.

"В Україні зараз складається цікава ситуація в інтелектуальному середовищі. Існує досить багато інтелектуальних клубів, гуртків, де збираються філософи, науковці, методологи, політтехнологи, люди інтелігентні і освічені. По активності у цих середовищах я бачу, що Україна має велетенський інтелектуальний потенціал – потрібно зовсім небагато, аби цей потенціал вибухнув, виплеснувся у зовнішній світ", - сказав Дереш.

Читайте:Читання статусів замість книжок перетворює нас на тварин – Дереш

Дереш: ненормативна лексика – це прийоми нижче пояса

Письменник додав, що "було б дуже цікаво подивитися на те, як би світ міг змінитися завдяки тим ідеям, які вирують в Україні", зокрема, в умовах "цивілізаційної кризи", яку сьогодні переживає увесь світ. "Світ потребує нових напрямків, нових осмислених кроків, які би вели до зростання осмисленості світу, тому що ми бачимо, що розширення асортименту товарів на полицях не збільшує щастя у нашому житті".

На думку Дереша, література в цьому контексті може спробувати "погратися у візіонерство" й "побачити, яким міг би бути світ у майбутньому".

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги