Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
СпортLady

/Афиша

"Life must go on": в галереї Лавра покажуть унікальне 3-d шоу

930

1 березня в муніципальній галереї "Лавра" пройде відкриття мультимедійного художнього проекту "Lifemustgoon", який об’єднає в собі живопис, цифрове мистецтво, поезію та музику. Автори проекту - київська digital група "Skilz" та львівська художниця Лілія Студницька.

Команда "Skilz" посіла перше місце на минулорічному фестивалі світла та медіа-мистецтва в Києві. Вони покажуть глядачам справжнє мультимедійне шоу, створене на основі поезії Ліни Костенко. Філософську складову поезії буде передано у візуальних образах цифрового мистецтва.

Одночасно в галереї буде презентована серія живопису "Ніч" львівської художниці Лілії Студницької. Це масштабні абстрактні полотна нічних пейзажів, відтворені в арт-об’єктах. Всю кольорову гаму робіт, за словами автора, можна побачити тільки вночі.

Мультимедійна естетика поєднання кольорів, слів, образів та рухів є основою нового проекту галереї Лавра:

"Сьогодні ми позиціонуємо галерею Лавра, як сучасний digital комплекс - простір, в якому мистецтво стирає будь-які межі. Завдяки новій панорамній відеопроекції картини можна почути, а музику - побачити. Артефакти минулого органічно співіснують з інсталяціями майбутнього. У поєднанні класичних напрямків мистецтва та цифрових технологій народжується нова художня мова сучасного арту. Наш проект "Lifemustgoon" саме про це", - розповідає Тетяна Миронова, директор Київської муніципальної галереї "Лавра".

Відкриття: 1 березня о 18.30

Виставка буде проходити до 31 березня включно

Місце проведення: галерея "Лавра" (вул..Лаврська, 1)

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Отправить комментарий
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги