Руслан Марцінків розповів на урочистих лінійках про роботи з благоустрою, які тривають у місті

398

Сьогодні, 27 травня, учні проводять урочистості з нагоди «останнього дзвінка». У чотирьох школах (СШ №1, СШ №11, ЗОШ №16, Українська гімназія №1) дітей зі святом особисто привітав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Він побажав випускникам успішної самореалізації та визначення майбутнього фаху.

«Хтось з Вас стане вчителем, хтось інженером, хтось кухарем, актором, а хтось військовим. Усі професії важливі, усі потрібні для України. Але користь своїй Батьківщині Ви принесете лиш тоді, якщо знайдете себе у професії, будете робити щось за покликом серця. Загалом, бажаю кожному з Вас стати важливим елементом розбудови незалежної, демократичної і сильної України», - зазначив міський голова.

Також Руслан Марцінків подякував усім захисникам, які відвойовують на Сході право України бути вільною. Адже саме завдяки ним в Івано-Франківську ми відчуваємо себе в надійному тилу.

Міський голова розповів на урочистих лінійках про роботи з благоустрою, які тривають у місті. Серед цього він виділив будівництво сучасного комплексу у ЗОШ №16, де буде спортивна та актова зала, бібліотека. У СШ №11 у планах - зведення спортивного майданчика на штучному покритті, а в Українській гімназії №1 – ігрового поля на штучному покритті.

Окрім того, Руслан Марцінків передав школам квитки для дітей учасників АТО та малозабезпечених сімей на виставку мікромініатюр у Ратуші.

Варто зауважити, що розповіді міського голови про роботи з благоустрою схвально оцінили не всі присутні на урочистосях.

Так, користувач Фейсбук написала:

"На лінійку до 11-ї школи завітав Марцінків Руслан, щоб розказати про проект нового дитячого майданчика на території школи на який виділено кошти. Не знаю,яку саме дотичність цей пан має до того проекту окрім піару, але пропіарився жваво.

Спочатку проект другого корпусу, тепер майданчика, а шкільне подвір'я з кожним роком все гірше і гірше. Без сліз не глянеш. Ще я до школи ходила, то яма на ямі була, тепер донька ходить і нічого не змінилось. Заасвальтували б краще подвір'я і піартеся всі, хто хоче. Хоч користь буде. Кошти збирають, проекти роблять, а ні пройти, ні проїхати..."

загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги