Письменник Андрій Тужиков з Чернівців презентував книгу "Ще одна цегла в стіні" (ФОТО)

179

Довгоочікувана презентація книги Андрія Тужикова "Ще одна цегла в стіні" відбулася у Чернівцях.

Хоча книга написана про підлітків, цікаву історію повісті прийшли послухати і дорослі читачі, пише molbuk.ua

Христя Венгринюк, головний редактор видавництва "Чорні вівці", яке видало цю книгу, розповіла про молодого автора.

"Андрієва творчість мені знайома давно, ми неодноразово зустрічалися на літературних читаннях. В нього не тільки проза, а й поезія дуже глибока", - каже Христя.

Андрій Тужиков розповів, що цю книгу написав ще коли йому було 17 років. Згодом за твір був нагороджений молодіжною літературною премією "Смолоскип".

"Я не знаю, чи зараз зміг би написати щось про тінейджерів, головну ідею, яка зображена в повісті я відчув ще тоді. Ця книга про підлітків, які задумуються над питанням справедливості та свого призначення у житті", - каже автор.

Історії, що описані у книзі, взяті із життя автора. Разом з Андрієм на презентацію прийшов хлопець Антон – один із персонажів повісті. Друзі разом згадали про веселі підліткові історії та із захватом розповіли аудиторії. Слухачів натомість зацікавило питання екранізації твору.

Однак автор каже, що зараз в нього літературний тур Україною, часу на переписування сценарію не вистачає.

"З презентацією книги ми вже відвідали Коломию, Івано-Франківськ, Луцьк та Київ, попереду ще декілька міст. Екранізації напевне не буде, однак восени вийде друга моя поетична збірка", - ділиться новиною автор.

Уважними слухачами на презентації були також батьки письменника. Мама Аглая Василівна розповіла про сина та його творчість.

"Андрійко навчився читати ще в чотири роки. Ми їздили з ним відпочивати, я на піску записувала віршики, а він читав", - пригадує мама. Також додає, що читаючи повість, відчула себе підлітком і зізнається: "Якось навіть по-новому відкрила для себе сина. Я щаслива, що Андрій написав таку гарну повість. Вона є повчальною для молодшого покоління, адже зараз діти дуже активні, їх усе навкруги цікавить, а у книжці можна знайти відповіді на багато таких запитань".

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: , ,

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги