Воля або смерть: браконьєри підпалили самі себе злякавшись арешту

1.4т

Під час рейду поліції та активістів на Буштинському водосховищі, браконьєри підпалили свій човен аби не бути зарештованими правоохоронцями.

Рейд проводили Івано-Франківські поліцейські, місцеві громадські активісти та гості з Тернопільщини. Перевіряли Бурштинське водосховище у ніч на 9 червня. Саме до 9-го червня в Україні діяла заборона вилову риби під час нересту.

На водоймі активісти знайшли близько трьох кілометрів сіток. В сітках була риба різних розмірів. Збитки завдані державі таким промислом оцінюють у 40 тисяч гривень. Перевіряючі затримали четверо браконьєрів, ще двоє, у яких було найбільше сіток – втекли.

Аби не здатися поліцейським зловмисники вимагали у активістів не швартувати їх до берега, погрожуючи спалити і себе, і їх. Для достовірності чоловіки підпалили лавку надувного моторного човна, проте погасити пожежу вже не змогли.

- Коли ми побачили, що човен розгорівся і є ймовірність, що люди можуть зайнятися ми перестали їх супроводжувати аби уникнути летальних випадків. Приблизно 100 метрів до берега човен так і не доплив. Ми побачили "вспишку", люди повискакували і останніх сто метрів їм довелося долати вплав, – розповідає директор ГО "Протидія корупції та моніторингу екології "Скеля" Андрій Об’єщик. – Утікачі обгоріли, човен вщент згорів, мотор пішов на дно.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги