Поліція оприлюднила біографію нового начальника

303

Поліція оприлюднила біографію нового начальника

Фото: відділ комунікації ГУНП в Житомирській області

24 Травня 2016,17:13

371

Новопризначений керівник Головного управління Нацполіції в Житомирській області народився в Німеччині та закінчив Полтавське вище зенітно-ракетне училище. До дня призначення на посаду командував полком патрульної служби поліції особливого призначення “Дніпро-1”.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Житомирській області.

В’ячеслав Печененко народився 2 грудня 1970 року у місті Потсдам (Німеччина) у родині військовослужбовця. Закінчив у 1992 році Полтавське вище зенітно-ракетне командне Червонознаменне училище та у 2005 році – Національний університет оборони України. З 1992 року служив у Національній гвардії України, а з 2000 по 2011 роки – у Внутрішніх військах МВС України: у місті Львові – начальником штабу зенітного дивізіону, у місті Дніпропетровську – заступником начальника штабу.

З травня 2014 року полковник В’ячеслав Печененко став на захист цілісності та незалежності України у лавах першого добровольчого формування особливого призначення у структурі МВС України – полку патрульної служби поліції особливого призначення “Дніпро-1” Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, де був заступником командира, а з вересня 2014 року – очолив полк.

В’ячеслав Петрович нагороджений державними орденами Данила Галицького, “За мужність” ІІІ ступеня.

Нагадаємо, що напередодні, 19 травня, під час заворушень на Житомирській кондитерській фабриці, на територію фабрикисаме з Дніпропетровська.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости