УкрРус

Парк у Луцьку «розчистили» лише заради заробітку?

Депутати вимагають пояснень від Луцького міського голови за розчищення від чагарників Центральний парк імені Лесі Українки. Нарікають обранці громади на те, що великі дерева зрізали, аби заробити, а зарослі лишилися.

Про це йшлося під час пленарного засідання 9-ої сесії Луцької міської ради вчора, 25-го травня.

Проблему озвучив депутат , який обурений таким «розчищенням» парку, мовляв, бізнесмен заробив, а результату роботи лучани не бачать.

«Ближче до старого ринку в парку масово все чистили. А ще, до Майдану масово зрізали дерева біля спорткомплексу Спартак. Усі ці роботи виконував приватний підприємець, який безплатно виконував це за умови, що він зрізував великі дерева для власних потреб. Відповідно, вийшло так: приватний підприємець зрізав дерева, заробив собі, а тепер все заросло ще гірше», - інформував депутат.

По тому він озвучив запитання до градоначальника, аби той пояснив чому виникла така ситуація й хто буде надалі відповідати за розчищення парку від чагарників.

Так виглядало розчищення в 2014-му році.На світлині видно, що великі дерева зрізали, а от пеньки та кущі лишили. Вже цього року ця місцина знову перетворилася на суцільні зарослі.

Наши блоги