, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Визначили перевізників, чиї маршрутки возитимуть лучан

368

Конкурсний комітет визначив перевізників, які обслуговуватимуть маршрути №1, 8, 10, 23, 26а.

Про це стало відомо під час оголошення результатів конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у Луцькій міській раді сьогодні, 30 травня.

Перевізник ІгорГолубович, який хотів отримати дозвіл на перевезення по маршрутах №1, 8, 10, розповів, що він представляє об’єднання з 7 підприємців. Як доказ якості своєї роботи надав комісії грамоти та подяки міського голови.Перевізник ТОВ «Санрайз» претендував на ті ж маршрути. Зі слів директора Юрія Девіцького, воно працює в місті з 1999 року. В його штаті є власна майстерня, лікарський пункт та медики. Автобуси щодня прибирають після рейсів на автомийці, водіїв перевіряють перед виходом на рейс.

В штаті підприємства - 93 автобуси, з яких в оренді знаходяться 34. З них 6 – для людей з обмеженими можливостями. В штаті підприємства 154 працівника, з яких 116 – водії, які працюють в дві зміни. Минулоріч підприємство сплатило 1,3 мільйона гривень в міський бюджет.Останніми роками «Санрайз» придбало декілька нових автобусів, котрі відповідають екостандартам Євро-3 та Євро-4. А 2015 року , зроблений на базі «Богдану». Нині його використовують як автомобіль технічної служби та для перевезення працівників підприємства..

ТОВ «АТП №107071», яке хотіло отримати дозвіл на перевезення по маршруту №26а та №23, створили ще в 1960 році. Нині в його штаті - 150 працівників. Минулоірч АТП сплатило податків на 1,7 мільйона гривень.Перевізник Микола Тимощук, який претендував на маршрут №23, розповів, що працює на ринку послуг з 1996 року, 5 років від’їздив на маршруті №23. Нині він орендує бокс, кабінет для медпрацівника. Автобуси, якими обслуговують маршрут, відповідають екологічним стандартам Євро-2, обладнані системою GPS-навігації.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги