В Ужгороді організували виїзну бібліотеку для літніх людей (ВІДЕО)

421

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» на телеканалі ZIK.

Тільки-но бібліотекарі приїжджають до геріатричного центру і розкладають свої речі, спричиняється справжній ажіотаж. Старенькі жартують, що на бібліотеку тут чекають, як на Святого Миколая.

«Я дуже зраділа, навіть до сліз, коли сказали, що до нас приїдуть з книжками. Молодці дівчата, що прислуховуються до наших побажань – завжди питають, кому що потрібно і хто чим цікавиться», – каже пенсіонерка Клара Кіш.

Процедура отримання книжок тут, як у звичайній бібліотеці: оформлення читацького квитка, офіційний запис. Книги можна і замовляти, їх привозять що два тижні.

«Найбільш затребуваними книжками виявилися детективи, фантастика і містика. А жінки просять переважно романи про кохання чи поезію сучасних авторів. Люблять читати і класику», – розповідає бібліотекар Євгенія Напуда.

Зараз у центрі соціального обслуговування живе 33 пенсіонери, половина з них не ходить. Це самотні люди, для яких заклад уже роками є рідною домівкою. Бібліотекарі зізнаються: навіть не сподівались на такі емоції стареньких від книжкової ініціативи та додають, що наступним проектом буде виїзна бібліотека для бійців АТО.

27 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги