Війна за митницю: Москаль шантажує Київ "дровами"

774

Значна частина вагонів із деревиною належить російським фірмам, інформує прес-служба Закарпатської ОДА. Раніше вони возили в Європу ліс безпосередньо з Росії. Однак після введення економічних санкцій зареєстрували комерційні структури в Україні, почали купувати ліс у західноукраїнських областях (переважно на Львівщині) й вивозити через Закарпаття на продаж у Євросоюз.

Як стверджує голова закарпатської ОДА Геннадій Москаль, йому, начебто, "вже телефонували різні впливові люди з неофіційним проханням відмінити розпорядження про обмеження експортованої деревини". Натомість він заявляє, що не збирається цього робити. З його слів, вивезення лісу за кордон через Закарпаття можливе тільки після письмової вказівки центральних органів влади. "Якщо така вказівка дійсно буде, я одразу оприлюдню її для громадськості. Тоді всі побачать, хто сприяє нещадній вирубці Карпат, вивезенню за кордон ділової деревини під виглядом дров і фінансуванню комерційних структур країни-агресора", – цитує Г.Москаля прес-служба Закарпатської ОДА.

Як раніше повідомляло , ДФС України. В її контексті Г.Москаль, якому відстояти , днями поскаржився на те, що на Закарпатті проти нього працює "ревізорська комісія" ДФС України "у взаємодії з дуже засекреченою групою працівників "К" центрального апарату Служби безпеки України".

Що показово, публічна боротьба ведеться довкола контрабанди "на експорт", тобто, на вивезення з держави. Однак обидві протиборчі сторони наразі мовчать про суть і обсяги контрабанди на ввіз у державу. І це при тому, що чорний імпорт завдає державі неспіввідносно більше збитків.

під час "очної ставки" у Києві голові ДФС України Роману Насірову та голові Закарпатської ОДА Геннадієві Москалю прем'єр-міністр Володимир Гройсман, завершиться 10 червня. І судячи з того, що проти Г.Москаля працюють не тільки контролери Р.Насірова, але й підконтрольні президентові СБУшники, свідчать аж ніяк не на користь "губернатора". Над яким, до того ж, домокловим мечем висить вимога закону про дерслужбу щодо обов'язкового виходу на пенсію після досягнення 65-річного віку.

28 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости