В Ужгороді правоохоронці провели 12 обшуків у підпільних гуральнях

677

Учора, 26 травня, понад 70 співробітників управління захисту економіки в Закарпатській області спільно зі слідчим управлінням ГУНП в області, експерти-криміналісти та працівники спеціальних підрозділів, за процесуальним керівництвом прокуратури провели масштабне викриття підпільних гуралень Ужгорода, на яких виготовлявся фальсифікований коньяк марок «Тиса», «Ужгородський» та «Закарпатський».

Всього було проведено 12 обшуків.

Під час спецоперації вилучено 400 літрів готової продукції, 800 пляшок сурогату, понад тонну алкогольної рідини, 3 тисячі акцизних марок та 3 тисячі етикеток. Крім цього, в гуральнях знаходилося гроші. Суму всього вилучено майна наразі оцінюють. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у Закарпатській області.

Найбільший цех виявлено на вулиці Гагаріна, виробництво розгорнули в недобудованому приміщенні. Паралельно з виготовленням алкогольної продукції на місці велося будівництво, на об’єкті працювали будівельники.У Ужгороді правоохоронці провели 12 обшуків у підпільних гуральнях

З місця вилучено 5 тисяч пляшок фальсифікованого коньяку. За підрахунками правоохоронців, за день у підпільному цеху виготовлялося до 500 пляшок на замовлення.

Робили алкоголь зі спирту та есенції, яка забарвлювала алкоголь та додавала «коньячний» смак та запах. 50-літрові бочки зі спиртом розводили у 200-літпрових ємкостях. Розливали товар в пляшки, які уже були у використанні. Тара зберігалася в антисанітарних умовах, скляні пляшки мили в спеціальних ваннах без використання проточної води.

Начальник управління захисту економіки у Закарпатській області Андрій Іванків наголосив, що комплекс проведених заходів дозволив простежити весь шлях виготовлення та розповсюдження сурогатного алкоголю.

Підозрюваних в організації такого підпільного каналу затримано в порядку ст.208 КПКУ. Тривають слідчі дії.

Андрій Іванків наголосив, що цим людям загрожує до 12 років тюрми.

У Ужгороді правоохоронці провели 12 обшуків у підпільних гуральнях

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости