УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Вінниця. Комунальників притягнуто до адмінвідповідальності

312
Вінниця. Комунальників притягнуто до адмінвідповідальності

Управлінням Держгірпромнагляду по Вінницькій області було проведено перевірку готовності комунального підприємства "Вінницяміськтеплоенерго" до роботи в осінньо-зимовий період, під час якої було заборонено експлуатацію дев'яти одиниць обладнання, до адміністративної відповідальності притягнуто три посадові особи. Про це повідомили у прес-службі управління Держгірпромнагляду по Вінницькій області.

Видео дня

Під час перевірки було виявлено ряд порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Було виявлено, що не проведено ремонт покрівлі ТЕЦ- 1, гідравлічних випробовувань котлів після ремонту регулювання запобіжних клапанів з оформленням акту, не проведена перевірка манометрів з встановленням тавра, не пред'явлений графік та інструкція по перевірці справності сигналізації та автоматики захистів котлів.

Також не було заведено змінний журнал, не затверджені та не вивішені на робочих місцях виробничі інструкції для персоналу, який обслуговує трубопроводи, на вентилях, засувках та приводах до них не нанесені номери або позначення, що відповідають експлуатаційним схемам, не представлено протокол перевірки заземлюючого пристрою котельні та інші.

Через виявлені порушення було заборонено експлуатацію дев'яти одиниць обладнання. До адміністративної відповідальності притягнуто три посадові особи.