УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кривий Ріг. Кабмін об'єднав три ВНЗ

420
Кривий Ріг. Кабмін об'єднав три ВНЗ

Кабінет Міністрів схвалив об'єднання Криворізького технічного університету, Криворізького державного педагогічного університету та Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана в Криворізький державний університет (Дніпропетровська область). Про це йдеться в постанові Кабміну № 280 від 21 березня.

Видео дня

Відповідну пропозицію про реорганізацію ВНЗ внесло Міністерство освіти і науки, молоді та спорту. Криворізький економічний інститут буде виключений з Київського національного економічного університету і приєднаний до Криворізького державному університету зі створенням на його базі структурного підрозділу університету. Згідно з постановою, реорганізацію буде здійснено в межах асигнувань, передбачених Міносвіти на підготовку кадрів.

Крім того, Кабмін схвалив передачу Науково-дослідного гірничорудного інституту та Українського державного науково-дослідного інституту безпеки праці і екології і гірничорудної та металургійної промисловості в управління Міносвіти та їх реорганізацію шляхом приєднання до Криворізького державному університету зі створенням на їх базі інститутів структурних підрозділів університету. Раніше обидва НДІ були в управлінні реорганізованого в Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном Міністерства промислової політики.