УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

На Канарах дозволено пити за кермом, а жінки страшні, як атомна війна

804
На Канарах дозволено пити за кермом, а жінки страшні, як атомна війна

На іспанському острові Тенеріфе (Канарські острови) Атлантичний океан виявився на диво теплим і в міру солоним. З потужним прибоєм і при цьому абсолютно спокійною поверхнею. Пісочок на пляжі більше схожий на придорожний пил - такий же сірий, дрібний і мазкий.

Їздити по гірському серпантину цікаво. Місцеві дороги не просто прекрасні - вони розбещують своєю досконалістю. Ідеальне покриття, абсолютна повага всіх учасників руху. Місцевим автодорожникам треба поставити пам'ятник. Справа не тільки в якості покриття, але в знаках і розмітках, які не гірше карти дозволяють орієнтуватися на місці, навіть коли видимість до 10 метрів.

На найзнаменитіший вулкан острова Тейде можна піднятися на машині. Вулкан Тейде і його околиці - це фактично прогулянка в минуле: на мільйони років назад, коли на безжиттєвих лавових схилах починали проростати перші рослини. Опинившись на такому полі з лави, починаєш відчувати первісний страх. Дико і незабутньо.

У місцевих законах є чудовий пункт, який ніколи не приживеться у нас. За кермом можна пити! Але у випадку аварії винуватець, який випив, оплачує обидві страховки за побиті машини. Тому тут часто можна побачити сільського водія, що сидить за кермом і хлище з горла. П'ють в основному "Сангрію" – коктейль з червоного сухого вина, цукрової пудри, нарізаних шматочками фруктів та ягід.

Пиво на острові гарне і зовсім не хмільне, можна випити дві пляшки і - за кермо.

Німці й англійці при наявності океану під боком продовжують плескатися в басейні з хлорованою водою.

Найстрашніше на острові - місцеві жінки. Вони здатні надихнути художника на образ жаху атомної війни. Зате чоловіки-аборигени - мрія кожної жінки. Піджарі, засмаглі, доглянуті і стильні - справжні мачо.

Місцеві жителі люблять гризти нігті. Нігті гризуть всі: пішоходи, велосипедисти і водії автобусів. Гризуть і малі, і старі. Причому скрізь.

На островах, не дивлячись на їхню назву , як не дивно, не було відмічено жодної канарки або собаки. Гламурні блондинки з болонками не рахуються.

А от у готелі можна зустріти кукарачу - місцевого земляного жука. На вигляд як наш тарган-переросток, розміром трохи менше долоні.

Зате на Тенеріфе відсутні всі неприємні гади: змії, гадюки, оси, шершні та інші, здатні зіпсувати відпочинок простого туриста. Найстрашніше, напевно, це акули, але до них треба пливти далеко від берега.