Блоги Мир

/ Блоги - Новости политики

Робота "молодої" команди Зеленського: першим нас чекає не потоп...

Так, схоже, що наш президент малокультурна людина, що погано читає з папірця.

І я волів би бачити на цьому посту іншого, що має досвід та відповідальність чи, хоча б говорить нормально, а, бажано, знається на дипломатії, законах, регламентах, статутах, стратегічно мислить тощо. Знати мови бажано.

Так, президенту не варто говорити про жінок своєї країни, як про головну туристичну принаду, бо це тхне не тільки сексуальним туризмом, але й сексизмом, у нас і чоловіки красені)))

Через те, що посада президента є публічна і потребує постійних публічних виступів, а це є важливим атрибутом суспільної політики, то тут ми матимемо суцільну катастрофу і підміну сенсів фонтанами.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Та поки Зеленський заявляє, що Крим - то Україна, а РФ агресор, що шлях до НАТО та ЄС незмінний, то маємо його принаймні не ображати на міжнародній арені, а навіть підтримувати і слідкувати, що б риторика не помінялась, як у Януковича.

Ну, ось так нам не пощастило, будемо його шпиняти всередині країни, але не маємо права засуджувати публічно для іноземців.

Він і так виглядає... поганенько.

Та це - президент України, обраний народом.

Ми маємо достойно пройти цей період та вийти переможцями.

Чекатиме нас революція чи війна, всесвітній потоп чи соціальні негаразди, ми маємо зберігати шляхетність та пам'ятати, що ми українці.

Україна понад усе.

P.S. Системні помилки, які робить "молода" команда Зеленського, посилення російської активності попри кволі проукраїнські месседжі, скупка каналів та повернення "цвіту" російської пропаганди, судові рішення, та антиконституційні дії підказують мені, що першим нас чекає не потоп...

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Место
Источник
29
Комментарии
65
28
Смешно
54
Интересно
384
Печально
30
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Гарев Игорь
Гарев Игорь
Мырослав був воин знатный. мог головушкой своей расхерачить КРемль и Баню. Баню жалко, но то таке. Дюже Гая в Кремле боялись, шо ему не предлагали, "нет" -кричит наш Мырослав, - тока дайте мне добраться до Вовки питерского" Закручинились в Москаве, как же ж так и боже мой. Вова в Ауте, ДИма В ауте. Катя !!! не поверите теж в Ауте. Вдруг откуда ни возьмись Зеля Вова обзовись, Мырослав на Зелю глянув.- потрепал его плечо. Зеля так и обомлел. Тут наш Гай и Проснулся, ДООВОООЛЬНЫЙ.
Показать комментарий полностью
Музыра Валерий
Музыра Валерий
Він не "поганенько" виглядає. На мою думку -"ху*венько".
Показать комментарий полностью
Рейт Адам
Рейт Адам
ВаЗелина нужно постоянно,держать на коротком поводке,иначе будет и ,,мир с расеей,, и , зачем нам крым,,!!
Показать комментарий полностью

Блоги / мнения

ads pixel