Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android Участвовать
Приз
БлогиМир

/Блоги - Новости политики

Кернес "живєє" всіх живих!!!

11.8т

Часто пишу про наші реформи, від деяких, особливо успішних з яких, іноді не те що голова йде обертом, але й починаєш сумніватись, чи взагалі-то, досі перебуваєш при тямі та здоровому глузді і лише коли чуєш в цей час від отих реформаторів – та все гаразд братику, ми знов перемогли, вже котре, бо ми, і тільки ми, спроможні на це, а тому й ведемо країну нашу, та що там країну, без перебільшення можна сказати і то буде чиста правда – всю Європу, бо ж Європа то Україна і з цим не поспориш, як і з тим, що Крим то Україна, до перемоги.

То от тоді й, від тих самих слів, гарних та неупереджених, якось трохи заспокоюєшся і в загалом, починаєш на цей світ дивитись де що по іншому, ніби випив добряче без закусі, хоча не пив зовсім, бо ж, дуже дорого зараза з отими реформами пити стало. Ну звісно не так дорого, як жити, але все одно не дешево, я вам скажу і то буде не менша правда, як от від тих рехформаторів, біс би їх забрав...

То ж, до чого я оте все…

Сьогодні, суд закрив, ну просто фактично – зачинив на замок, кримінальну справу, фігурантом якої був харківський міський голова Геннадій Кернес і от тут саме цікавеньке – на підставі відмови прокурорів брати участь в дебатах, що було розцінено судом рівносильним відмови від обвинувачення в цілому і то геть логічно і природно, як на мене, а тому до судді – жодних претензій.

І це не просто от так собі ті прокурори, об’їлись шаурми, чи забухали контрафактною водкою, що контрабандою з рашки потоком ллється через ДиНиРи і, через отой непритомний стан, навіть толком ще й не встигли, ну як слід ото – не прийти в суд, а суддя вже бах і справу закрив, ну поки вони не встигли не прийти – тіпа за нєявку і не приход і трудодні навіть їм не записав, бо ж реально – прогул і капец.

Але на справді, все багато цікавіше – хлопаки, а їх, як стверджує Микита Соловйов: "В деле зарегистрировано в качестве представителей обвинения 19 (прописью, ДЕВЯТНАДЦАТЬ) представителей прокуратуры".

Сам в шоці!!! Ото банда дармоєдів!!! І це ж все наші гроші, з наших кишень і вони ж всі, тут навіть, до гадалки не ходи заслужені люди, на війні батьківщину боронили, всі АТОшніки і льготчики-нальотчики, не підкопаєшся, бо ж – а я ваєвал!!! Ну то таке, заслужили хлопаки, нічого не вдієш…

А от, чому вони не приходили в той суд то вже цікаво. Як і цікаво, скільки вони туди не приходили і тут, знов таки увага добродії, бо ж цифра вражає навіть з крепкими нєрвами: "в последние семь судебных заседаний!!!!!!"

А тепер ота вишенька на пиріжок з горохом!

Прокуратурою Полтавської області розпочато досудове розслідування за фактом закриття суддею Київського районного суду кримінального провадження стосовно Харківського міського голови – повідомляє прес-служба Прокуратури Полтавської області.

А тепер скажіть, ви взагалі то розумієте всю ступень маразму, що нині твориться в країні!!!

Якщо оце все і є їх реформа, то кому вона тоді така хвора потрібні, загалом то???

Прокуратура тупо ігнорує судові засідання, спонукаючи суддю до закриття справи, бо в нього строки і він не може її розглядати роками, а потім, порушує проти нього справу, лише за те, що сама ж й спонукала до певних дій, які той і вчинив добросовєсно, як слухняний мальчик, будучи спонуканим і в хвост і в гриву тими підступними як російський окупант прокурорами.

То де ж тоді затаївся справжній ворог???

Самі знаєте – він всюди. Просто на жаль, ми чомусь не боремось з ним як слід…

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

8
Комментарии
9
6
Смешно
4
Интересно
56
Печально
10
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Reznik Anatolij
Reznik Anatolij
Пока будет Петро Рошенович за рулем,а Виталька плокулолом беды Украине не миновать.
Показать комментарий полностью
Reznik Anatolij
Reznik Anatolij
А хто у нас Генеральный плокулол?
Показать комментарий полностью
луценко такой же прокурор как и космонавт.узурпировали власть с порошенком и точка.
Показать комментарий полностью

Наши блоги