БлогиМир

/Блоги - Новости политики

Тролінг країни: чому у Зеленського високий рівень підтримки

Погортавши стрічку виборчих новин, втішилася, що люди шукають конструктиву, хоч деякі коментарі й дивують. Наприклад, про те, що прихильники чинного Президента "найагресивніші". Дехто йде далі і вже звинувачує у тому, що палка дискусія розриває країну, а тому нам, мабуть, треба, змиритися з реваншем. Що ж…

Уявіть, будь ласка: ви летите в літаку і знаєте, що там попереду, за туманом, гора, в яку ось-ось влетите. Вас переконують, що гори там нема. Ви ж знаєте, що вона є: тут уже ставались катастрофи, і радар показує попереду гору! Але люди поруч кажуть, що не повірять, поки самі не переконаються.

Ось приблизно так я можу описати свої емоції, коли чую аргументи за ЗЕ. Мотиви його виборців зрозумілі – за такої складної (але не настільки, як дехто намагається змалювати) економічної ситуації, все ще не викоріненої корупції і з таким інформаційним простором на інше годі було й сподіватися.

На жаль, аргументи про відсутність досвіду і необхідних знань є для виборців Зеленського радше перевагами, ніж недоліками кандидата.

Розумію, що його високий рівень підтримки - це результат недовіри до державних інституцій. Цей чіткий сигнал суспільства має бути почутим і врахованим максимально швидко. Але чи лише на владі ця відповідальність? Здобувши у 2014-му свободу слова, чи скористалися ми нею мудро, аби дати людям об`єктивну картинку?

При всій повазі до ЗМІ, моя відповідь – ні. Нині модно критикувати і шукати зраду, поки не знайдеш. А якщо не знайшов (чи, не дай Боже, ще й позитив побачив), значить, продався. Скажіть, а це хіба не агресивне ставлення до себе самих упродовж уже кількох років?

Хіба не в токсичне середовище ми самі себе занурили мало не страхом осуду за намагання помічати перемоги? Соромимось успіху. У нашому публічному дискурсі геть знецінено всі колосальні зміни в країні, починаючи від доріг і кіно, закінчуючи децентралізацією й євроінтеграцією. Ох, як би було добре, якби за кілька років у спустошеній країні з вкоріненими корупційними традиціями можна було створити ще й нову, цілком доброчесну, судову систему!

Але становлення верховенства права і справедливості – це тривалий процес, який вимагає роботи, терпіння і поваги один до одного. Якщо, звичайно, під справедливістю не мається на увазі розстріл людей з автомата, як у сумнозвісному серіалі… І критики "агресії" прибічників Президента елегантно мовчать про те, що його опонент пропагує таке неприкрите насилля. Та повернемось до справедливості, якої чекають від ЗЕ. Справедливість є там, де є власна гідність і повага до ближнього. Власне Євромайдан був Революцією Гідності. ГІДНОСТІ! Тож, опустивши всі розмови про досвід, освіту, очевидні зв`язки з Коломойським тощо, подумайте про гідність. Свою і своєї держави.

Бо роками "дразніть хахла" перед московською публікою – це приниження. Вибачатися перед убивцями – це приниження. "Жарти", побудовані на висміюванні фізичних вад, інших народів і рас – це приниження. Тролінг своєї ж країни, її мови, історії, зрештою, її горя – це не гумор, а приниження.

Уся кар`єра переможця першого туру виборів – це історія великого приниження, що стало прибутковим бізнесом і тепер хоче оформитися у державну політику. Той, хто живе в парадигмі "принижуватися/принижувати", просто не вірить у справедливість, в яку віримо і за яку боремося ми. І щодо "шматування" країни критикою Зеленського. А заяви про винесення за дужки всього, що дороге мільйонам – мови, історії – це не шматування країни? Чи ми знову повертаємося туди, де сам факт нашого існування – це провокація? Здобули!

За 5 років було багато помилок, прорахунків і розчарувань.

Але як країна ми все ж не втратили гідність, не стали на коліна, не дали приводу ворогам для свята і друзів не підвели. Пригадуєте, у Ліни Костенко:

Було нам важко і було нам зле, І західно, і східно,

Було безвихідно,

Але нам не було негідно.

І це, напевно, головне,

Якої ще фортуни? Не відступитися, і не покласти лжу на струни.

Тролінг країни: чому у Зеленського високий рівень підтримки

P.S. На фото – ілюстрація до коментарів про погану комунікацію реформ. Скільки ще десятиліть треба пояснювати людям, що вони знищують свій же ресурс? Не спалімо так країну.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

6
Комментарии
11
1
Смешно
54
Интересно
29
Печально
4
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Ткачук Петр
Ткачук Петр
То правда, но на сегодня втратили, бо проголосували за дебiла клоуна.
Показать комментарий полностью
Simon Igor
Simon Igor
Статейка не поможет, ибо у людей есть глаза! Все видят, что Ахметов богатеет, как партнёр Порошенко. Все видят, как Кернес и Труханов , которые должны были сесть первыми, управляют городами-миллионщиками, как кум Путина прекрасно себя чувствует. Все помнят Шокина и травлю Шустера, подлое увольнение Наливайченко, аресты и посадки героев АТО. Так пусть лучше клоун, чем предатель и подлей!
Показать комментарий полностью
Любченко Светлана
Любченко Светлана
Simon Igor, давай по очереди Ахметов бизнесмен - это его работа зарабатывать деньги, понимаешь его работа !!! Кернеса и Труханова выбрали жители Харькова и Одесса, притом большинством !!! Шустер работал в частных телекомпаниях к государству не имеющих отношений, это его дела с владельцами телеканалов. Наливайченко должен попасть под люстрацию, бывших КГБистов не должно быть в СБУ. А "герой" Савченко - вызывает большие вопросы !!!
Показать комментарий полностью
Коротков Сергей
Коротков Сергей
Да что то поздно вспомнили. За пять лет много можно было сделать. Европа? Дороги? Смешно. А что для простых людей сделали??? Ничего. Аваков разжирел, медицину угробили, в суде простому человеку делать нечего. Ложь сплошная и миллионные зп чиновников при нищите народа. Гляньте вакансии. Средняя зп 5-6 тысяч. А рассказывают о 11000. Дети богачей что хотят то творят, управы нет. Так что заслужили. И это не зеленский клоун. Это вы, власть- уроды. И в том столетии такие как вы и вам подобные прос.али страну. Не народ. Народ смотря на власть поменял ее на большевиков. И вас поменял.
Показать комментарий полностью
Остривная Татьяна
Остривная Татьяна
Столько всяких букв написал, а вспомнить, что идет война? Самое крутое, что ты сделал за 5 лет- это побежал на выборы "по приколу." Только потом не плачься, что приколы тебе вернутся. Да, и еще-зависть очень плохое чувство. Когда "жаба" вырастает большая, то и , не дай бог, и задавить может.И еще про большевиков : ведь кроме "экспроприации экспроприаторов" был голодомор, раскулачивание и репрессии 37года и т.д. А в ГУЛАГе было очень людно. И туда попадали не только, как ты говоришь, люди от власти.
Показать комментарий полностью
Любченко Светлана
Любченко Светлана
Коротков Сергей, почитай первоисточники. Узнай как управлять экономикой, какие предприятия нужны и т.д. и т.п. А медицина только возрождаться стала - зачем брешешь !!!
Показать комментарий полностью

Блоги / мнения

ads pixel