"Договорняк" між "Слугами народу" і ОПЗЖ: реальну боротьбу з корупцією підмінюють "міжсобойчиками"

'Договорняк' між 'Слугами народу' і ОПЗЖ: реальну боротьбу з корупцією підмінюють 'міжсобойчиками'

Синхронне голосування "Слуги народу" та "ОПЗЖ" в парламенті за склад комісії з обрання глави САП – неприхована демонстрація створення нової коаліції між цими політичними силами.

"Договорняк" між "Слугами народу" і "ОПЗЖ" свідчить про розподіл сфер впливу та є фактичною ліквідацією незалежності та неупередженості антикорупційних органів.

Останнім часом відбувається повна системна руйнація незалежних антикорупційних інститутів, які були створені в 2015-2018 роках. Реальну боротьбу з корупцією намагаються підмінити керованими "міжсобойчиками", мета яких – приховати масштабні корупційні злочини чинної влади та забезпечити замовне переслідування політичних опонентів. Це голосування продемонструвало, що "Слуги народу" і "ОПЗЖ" уже не приховують свого об’єднання і мають повний консенсус з основних питань внутрішньої і зовнішньої політики. Це стало ще одним підтвердженням згортання європейської інтеграції, і дивлячись на жорстку реакцію наших стратегічних партнерів, може завершитись найближчим часом втратою безвізу та замороженням фінансової підтримки.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Украина"Оппозиционная платформа - За жизнь"Партия Слуга народаВерховная Рада УкраиныСпециализированная антикоррупционная прокуратура