БлогиМир

УКРОП начал сбор подписей против политических репрессий

1.3тЧитать новость на украинском

"Украинское объединение патриотов – УКРОП" начинает сбор подписей под требованием к Президенту как гаранту конституционных прав и свобод граждан прекратить политические репрессии, немедленно освободить всех политзаключенных, в том числе Геннадия Корбана, и привлечь к ответственности правоохранителей и судей, которые своими действиями порочат авторитет украинского государства.

Укроповцы по всей стране предлагают неравнодушным гражданам, патриотам подписать петицию, чтобы победить коррупционную систему, которая паразитирует на обществе, построить успешную страну, где верховенство права – не пустой звук.

"Я подписываю эту петицию, чтобы защитить свою семью и свой дом от безосновательного и своевольного вторжения силовиков", – говорится в тексте петиции.

Подписать Петицию можно в офисах местных организаций партии УКРОП. Собранные подписные листы отправят в администрацию Президента Украины Петра Порошенко по адресу: город Киев, ул. Банковая, 11.

Кроме того, петиция вскоре будет опубликована в соответствующем разделе на сайте президента, и поддержать требования патриотов можно будет в электронном формате. Как сообщил народный депутат, член политсовета УКРОПа Виталий Куприй, вечером 28 декабря от отправил петицию на сайт главы государства. Она должна быть опубликована в течение двух дней.

Полный текст петиции:

ПРИПИНИТИ ПОЛІТИЧНІ РЕПРЕСІЇ. ЗВІЛЬНИТИ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ

Політичні репресії, переслідування за патріотичні переконання та свавілля правоохоронної системи в Україні набули загрозливих масштабів. Це стосується політиків і громадських активістів партій УКРОП, "Свобода", "Радикальна партія", "Самопоміч", "Правий сектор", волонтерів і добровольців, які ризикували своїм життям заради майбутнього України. Найбільш показовий приклад – "справа Геннадія Корбана", яка засвідчує існування та поширення практики замовних кримінальних проваджень та адміністративного тиску президентської вертикалі на суди, прокуратуру, службу безпеки, новоутворену поліцію та нацгвардію. Вказівки президентських васалів вже дотяглися навіть до системи охорони здоров’я: під їхнім тиском провідні та всесвітньовідомі медичні установи порушують клятву Гіппократа і лікувальні регламенти з однією метою – залякати, принизити, знищити.

Влада використовує прокурорів і суддів як інструмент розправи з опонентами, свідомо затягуючи проведення судової реформи та реформи прокуратури. На очах усього суспільства прокурори фальсифікують документи, медичні висновки та експертизи, знищуючи тим самим основи правосуддя та останню довіру людей до держави.

Дійшло до того, що влада, за вказівкою Петра Порошенка, під час судового засідання у "справі Геннадія Корбана" використовує спецназ, який б’є людей, трощить меблі та робить усе, щоб виконати забаганку Президента.

Чинна влада на словах засуджує російського агресора за політичні репресії, а на ділі цинічно розгортає небачені переслідування у власній країни. Суди виносять безпрецедентні рішення, щоб видалити журналістів, депутатів і активістів із зали суду, аби таємно виносити протиправні рішення.

Все це відбувається в той час, коли жодний корупціонер не засуджений, вбивці "Небесної сотні" на свободі, а правоохоронні органи так і не змогли повернути вкрадені в українського народу мільярди.

Вимагаємо від Президента як гаранта конституційних прав і свобод громадян припинити політичні репресії! Негайно звільнити всіх політв’язнів, зокрема Геннадія Корбана! Притягти до відповідальності правоохоронців і суддів, які своїми діями паплюжать авторитет української держави!

Я підписую цю петицію, щоб подолати корупційну систему-паразита, щоб реально побудувати успішну і зрозумілу мені країну, де верховенство права не є порожнім звуком. Я підписую цю петицію, щоб захистити свою родину та свій дім від безпідставного і свавільного вторгнення силовиків. Мій підпис – це моя відкрита позиція усій країні.

Патріоти, об’єднуйтесь! Разом ми зможемо!

Читайте все новости по теме "Задержание Корбана и обыски" на Обозревателе.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги