Від коміка Урганта до блазня Охлобистіна: від поштучного "шинкування" до масового знищення

9.2тЧитать новость на украинском

Коли торік у квітні Ургант нібито-то пожартував про те, що порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села,

то деякі люди стали на захист коміка, мовляв – невдалий жарт.

З того часу минуло трішки менше півтора року, і ми розуміємо, що Ванька Ургант щось таки знав. Або й не знав, а просто тупо виконував певну інформаційно-пропагандистську задачу. З того часу російський інформаційний простір "і словом і ділом" переконував російський піпл, що "укропів" можна крошити, наче зелень. А останніх півроку ці переконання доповнилися і відео-звітами з Донбасу.

Тепер он придворний блазень і московський піп (священником його назвати важко) Ванька Охлобистін в світлі останніх директив російської церкви бажає, аби всі ми померли, а атомні станції наші вибухнули. Це на додачу до всього, що він наговорив раніше.

Російська пропаганда виходить на новий рівень зомбування: від поштучного "шинкування" українців до пропаганди масового знищення.

І тільки дурень може вважати, що у чергового "Ваньки" вкотре "вирвалося". Програмування "піпла" через культових особистостей – це одна зі складових пропаганди. Не даремно ж Стівен Сігал, Девід Духовни, Мікі Рурк заробили сотні тисяч доларів, знімаючись у бутафорних кліпах про велику Росію чи одягаючи ідіотські майки з Путіним та "ДНР".

Випадковостей не буває. Це пропагандистська війна, і кожна "обмовка" вмонтовується своїм окремим пазлом в антиукраїнську картинку. Отож, стежте за кремлівськими балагурами, і зрозумієте установки Кремля.

P.S. До речі, який рейтинг зібрали останні "Інтерни" на телеканалі "Україна"? З таким рівнем самоповаги канал вже мав би перейменуватися в "Малоросія" чи "Новоросія"...

Скільки ще мають наговорити кремлівські блазні та клоуни, аби їх мармизи перестали красуватися на українських телеканалах?

Читайте все новости по теме "Российско-украинский конфликт" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости