newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Блог | Второй удар Си в спину Путина

Второй удар Си в спину Путина

Китай не бажає інвестувати ані юаня у нову трубу газопроводу "Сила Сибири".

Китай не бажає інвестувати ні юаня у нову трубу, пропонуючи Росії повністю сплатити багатомільярдний рахунок за будівництво, а також вимагає знижок на російський газ, повідомляє The South China Morning Post.

https://www.scmp.com/economy/global-economy/article/3242612/china-wielding-bargaining-power-russia-over-power-siberia-2-natural-gas-pipeline

"Пекін дуже добре розуміє, що може диктувати свої умови і що перебуває у значно сильнішій позиції ніж Росія", — пояснює високопоставлений чиновник, співрозмовник видання.

"У Путіна навряд чи є вибір. Російський президент "перебуває під величезним тиском", оскільки якщо труба не буде побудована, Росії не буде куди подіти "величезні обсяги" газу, каже джерело SCMP. Після втрати європейського ринку, куди до війни на піку йшло понад 150 млрд кубометрів газу на рік, "Газпром" зараз змушений скоротити видобуток газу майже на третину, рекордно у своїй історії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...