Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | В мордоре претензии к небесной канцелярии: подозревают, что Господь играет в пользу Украины

46,3 т.
В мордоре претензии к небесной канцелярии: подозревают, что Господь играет в пользу Украины

В Європі - аномальне потепління. У Варшаві розтанув каток, а українські переселенки ходять по Німеччині у футболках. Температура повітря сягає 15-17 градусів тепла. Разом з польським катком розплавилися й сподівання Путіна на енергетичну кризу в ЄС. Мордор серйозно розраховував, що холодна зима та високі ціни на блакитне паливо змусять уряди Європи кланятися в ноги бункерному.

Російські пропагандони через брак розуму і далі фантазують на тему "бідні європейці мерзнуть без російського газу".

Самі ж мешканці ЄС у цей час вимикають опалення та прочиняють вікна на провітрювання.

Аномальне потепління призвело до енергетичного зміцнення Євросоюзу:

Ціна на газ впала до €765 за тис м куб. (а в серпні було €3587. Дімон-алкогном навіть фантазував про €5000).

Газові сховища в ЄС поступово наповнюються. Фактично Євросоюз купує більше газу, ніж потрібно.

"Заморозити Європу" – ця ідея мордору мала стати другим – гібридним – фронтом, за допомогою якого орки планували тиснути на Старий Світ. Та спершу європейці знайшли альтернативних постачальників палива, а потім їм допомогла небесна канцелярія, відрегулювавши температурний режим в ЄС та України до аномально теплих показників. Фюрер програє газову війну проти ЄС. Дешевий російський газ, залежність від якого десятиріччями нарощував Кремль, вже не потрібен. Ну як тут не розгніватися на небеса...

Падають ціни й на орківську нафту.

Вартість на Urals сьогодні близько $56 за барель (ще зовсім недавно було понад $80).

Бюджет мордору на 2023-й розрахований по $70 за барель. І якщо ціна залишатиметься на тому ж рівні, Кремлю доведеться скорочувати бюджетні видатки чи знову лізти в резервний фонд.

У Путіна падає все: ціни на газ, нафту, навіть – рубль. Зростає лише рейтинг.

Головні проблеми Мордору вирішить створення власної церкви. Адже в Тьмутаракані вже є свій суверенний інтернет, рутюб, глонас, оновлений автомобіль "Москвич" та коваль Лєвша, який підкував блоху, такий собі технологічний аналог Ілона Маска. Не вистачає лише святих з погодним термостатом та новим списком заповідей, без отого назойливого "не", а просто: вбий, возлюби, вкради, побажай, і т.д.

Очікуємо, що мордор назве Господа Бога іноагентом та звинуватить його у посібництві "українським націоналістам" та їх "західним господарям". Кіріл стане патріархом потойбіччя, а сатана – новою іконою руского міра.

Підписуйтеся на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)". Додає драйву!!!

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...