20 лет назад Кучма породил Януковича

20 лет назад Кучма породил Януковича

"И родился у Еноха Ирад, а Ирад родил Мегуяила, а Мегуяил родил Метушаила, а Метушаил родил Ламеха".

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

Двадцять років тому Кучма породив Януковича. 16 листопада 2002 року президент України Кучма відправив у відставку уряд Кінаха і надіслав до Верховної Ради подання на призначення прем'єр-міністром Януковича. 21 листопада 2002 розпочалася перша каденція майбутнього державного зрадника на чолі українського уряду. Регіональний ватажок зграї вийшов на загальнодержавний рівень. Згодом Янукович ще двічі ставав главою уряду – по одному разу за президентів Кучми та Ющенка.

Але ж не Януковичем єдиним. За президента Кучми побували в прем'єрах і такі колоритні особи як Лазаренко й Азаров. А ще ж були не менш колоритні глави адміністрації, особливо перший (Табачник) і останній (Медведчук).

А ще ж були за Кучми голова СБУ Леонід Деркач і його син, випускник Академії ФСБ Росії, заступник керівника контрольної служби президента України, згодом консультант президента України і водночас державний зрадник. Був керівник Державного управління справами, нині громадянин Росії Ігор Бакай. І, звичайно ж, був Богуслаєв. І ще, і ще, і ще...

І не лише за Кучми.

Чи не забагато?

Я адресую це питання сьогоднішнім молодим. Коли все буде Україна – а це неодмінно станеться – не прогавте її. Робіть висновки. Не дайте розмножитися Каїновим нащадкам.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...