newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Блог | В Киеве было подорвано 940 зданий и разрушен Крещатик: коммунисты совершили варварское преступление в 1941 году

В Киеве было подорвано 940 зданий и разрушен Крещатик: коммунисты совершили варварское преступление в 1941 году

24 сентября 1941 года Киев встряхнули мощные взрывы. Радиоуправляемыми фугасами, заложенными при отступлении Красной Армии спецотрядами НКВД, в городе было подорвано 940 зданий. Эта варварская операция коммуняк называлась "Огненный смерч" и была частью средневековой тактики "выжженной земли", которую применяли коммунисты.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Вибухи тривали 4 дні. Спричинену вибухами пожежу німецьким протипожежним командам вдалося загасити лише через два тижні. Загинуло кілька тисяч киян. Кількість жертв цивільних була б набагато більшою, якби німці вчасно не зрозуміли, що відбувається й не евакуювали з будівель людей.

50 тисяч жінок, дітей та старих проти зими залишилися без даху над головою. Цілком зруйновано перлину Києва – Хрещатик, безцінні пам`ятки історії та архітектури – наприклад, Успенський собор Києво-Печерської лаври, який було підірвано 4 листопада. Знищено унікальний орган в консерваторії, бібліотечні фонди.

Комуністи планували також підрив святої Софії Київської. Національну святиню врятував директор Софійського заповідника Олексій Повстенко, який сказав мінерам, що у будівлях немає підвалів, куди можна закласти вибухівку. Як нелюди не здогадалися навантажити кілька тонн тротилу просто у сам храм – диво Господнє.

Масштаб злочину був такий, що комуністи ніколи не оприлюднювали кількість загиблих та всі втрати матеріальних і головне – духовних цінностей.

І ще: ця варварська "акція" стала приводом для нацистів до масового знищення київських євреїв, яких звинуватили у вибухах. Лише за 2 дні – 29 та 30 вересня у Бабиному яру було розстріляно 34 тисячі осіб.

На фото: кияни спостерігають, як горять їхні будинки.

Мусимо знати нашу історію, аби не повторювати її. Комунізм – мерзенна злочинна нелюдська ідеологія, гірша за нацизм. Комунізм має бути заборонено по всьому світу під страхом довічного ув`язнення на каторжних роботах. Граніт на щебінь кувалдами дробити.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...