УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

За ненадані послуги комунальників зобов'язжуть робити перерахунок

240
За ненадані послуги комунальників зобов'язжуть робити перерахунок

Відтепер постачальники послуг ЖКГ зобов'язані здійснювати перерахунок за ненадані, надані не у повному обсязі або неналежної якості житлово-комунальні послуги. Відповідний Закон України №3569-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку розрахунків за житлово-комунальні послуги" набув чинності 3 вересня 2011 року.

Видео дня

Як повідомляє "ЛIГАБiзнесIнформ", документом зокрема внесено зміни до ст. 16 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", які передбачають, що комунальні послуги надаються споживачам безперебійно, за винятком часу перерв на:

1) проведення ремонтних і профілактичних робіт виконавцем/виробником за графіком, узгодженим з виконавчими органами місцевих рад або місцевими державними адміністраціями згідно з нормативними документами;

2) міжопалювальний період для систем опалення, рішення про початок та закінчення якого приймається виконавчими органами відповідних місцевих рад або місцевими державними адміністраціями виходячи із кліматичних умов згідно з правилами та іншим нормативним документам;

3) ліквідацію наслідків аварій або дії обставин непереборної сили.

У разі застосування перерви у наданні послуг виконавець/виробник зобов'язаний повідомити через ЗМІ про таку перерву споживача не пізніше ніж за 10 днів (за винятком перерви, яка виникла внаслідок аварії або дії обставин непереборної сили). У повідомленні необхідно зазначити причину та строк перерви у наданні відповідних послуг.