УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Втретє за 100 років на кумира Азарова здійснили замах

204
Втретє за 100 років на кумира Азарова здійснили замах

У ніч на понеділок невідомі осквернили барельєф Петра Столипіна, що знаходиться у будівлі колишньої клініки Маковського. Про це повідомляє прес-служба посольства РФ в Україні.

Видео дня

За інформацією представництва, барельєф серйозно постраждав. "Вандали наносили по ньому удари, від яких на зображенні залишилися сліди, подібні шабельним ранам", - зазначили в посольстві.

У прес-службі зауважили, що вандали "зайняли своє місце в історії поруч з убивцями Столипіна, і тими, хто закатував його могилу в асфальт у 1961 році".

У посольстві також підкреслили, що "меморіальній дошці на колишній клініці Маковського, як би на неї не зазіхали, висіти вічно, а на відновленій могилі Столипіна у Києво-Печерській Лаврі завжди бути живим квітам".

Як відомо, гіпсову меморіальну дошку на будинку за адресою: Олеся Гончара, 33, повісили під охороною міліції у вересні 2011 року невідомі люди за участю російського режисера Нікіти Міхалкова - з нагоди 100-річчя з дня убивства Столипіна у Київській опері.

Заступник голови НРУ Роман Сушко тоді висловив думку, що це провокація: "Раптом рухівці візьмуть молотки і почнуть бити". Тоді ж прем'єр-міністр Микола Азаров назвав Столипіна "видатним державним діячем і реформатором".