УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Уряд пропонує спростити для підприємців відкриття рахунку в банку

237
Уряд пропонує спростити для підприємців відкриття рахунку в банку

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді спростити процедуру державної реєстрації суб’єктів господарювання при узятті їх на облік в органі державної податкової служби і зменшити витрати часу і пакет документів для відкриття рахунку в банку. Відповідний законопроект, розроблений Державною реєстраційною службою України, зареєстрований у парламенті під №9661.

Як відзначається в пояснювальній записці до документу основна мета законопроекту — завершення впровадження принципу "єдиного вікна" при здійсненні держреєстрації госпсуб'єктів і узятті їх на облік в органах податкової служби шляхом впровадження єдиного документу - виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, що підтверджує узяття на облік новоствореного госпсуб'єкта у відповідних органах.

Документом пропонується у виписці з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців вказувати дані про узяття підприємства на облік в органах податкової служби і скоротити пакет документів, який подається для відкриття рахунку в банку.

Так, при відкритті госпсуб'єктами рахунку, для підтвердження узяття їх на облік у відповідних органах, пропонується використовувати виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, яка видається держреєстратором при проведенні реєстрації юридичної особи і фізичної особи-підприємця на наступний робочий день з дати реєстрації безкоштовно.