УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Українські траси залишилися практично без патрулів ДАІ

243
Українські траси залишилися практично без патрулів ДАІ

Українські траси державного значення, зокрема Одеська, залишилися практично без патрулів ДАІ. Такі спостереження автолюбителів підтверджують і в міліції. Як повідомили у Київській обласній державтоінспекції, за розпорядженням керівництва патрулі перебазувалися у глибинку. "У зв'язку з тим, що подекуди збільшилася аварійність, наших співробітників перевели туди наводити лад. Проблемні райцентри — Білоцерківський, Києво-Святошинський та Бориспільський. Там вони займаються профілактикою порушень ПДР. На трасах державного значення, окрім стаціонарного посту, працює по одному екіпажу. Вони постійно в русі і з увімкненими мигалками. Якщо помічають порушення, то, звичайно, реагують. До кінця літа без особливої потреби посилювати патрулі на Одеській трасі не будемо", — розповів начальник прес-служби УДАІ області Олександр Дармостук.

Видео дня

"Через нашу область на південь пролягає дві траси: Київ-Одеса та Стрий-Знам'янка. Остання більш вибоїста і небезпечна, тому основні сили було переведено з Одеської траси сюди", — уточнив керівник прес-служби черкаської облДАІ Володимир Ліщенко.

Рядові інспектори вважають, що дороги спорожніли через літні відпустки патрульних, а також через скорочення. "Почалася велика чистка, і під ніж пішли низові співробітники", — розповів виданню командир одного з батальйонів. Цю думку поділяє і колишній заступник начальника столичного УДАІ.

"Замість того, щоб урізати адміністративно-управлінський апарат і зменшити число начальників, обрали найпростіший шлях — зняли з траси інспекторів. Наскільки мені відомо, у кожній області вже скорочено по 50 і більше рядових даішників, і це тільки квіточки. Людей викидають на пенсію, а потім будуть кричати караул, нікому дати жезл в руки", — розповів неназваний відставний офіцер міліції.