УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Столична міліція проти алкоголю

228
Столична міліція проти алкоголю

Столичні міліціянти вважають, що КМДА має обмежити реалізацію алкогольних напоїв на відстані, меншій за 300 метрів від земельної межі загальноосвітніх навчальних закладів, а також заборонити їх продаж у нічний час у центральній частині міста. Про це неодноразово говорив начальник київської міліції Олексій Крикун.

Видео дня

На одній з останніх оперативних нарад главку столичної міліції було озвучено жахливі цифри: у 2010році в місті Києві особами, які перебували у стані сп’яніння, вчинено 213 злочинів, тоді як у минулому – 164. Утричі побільшало злочинів, учинених неповнолітніми в стані алкогольного сп’яніння. За розпиття спиртних напоїв і появу в нетверезому вигляді у громадських місцях співробітники ОВС Києва склали майже 6 тисяч протоколів, зокрема 47 – на неповнолітніх.

На думку Олексія Крикуна, основними причинами такого стану речей є неефективна законодавча база, доступність алкогольних напоїв, практична відсутність контролю за їх реалізацією (у першу чергу в нічний час), послаблення уваги щодо вирішення питань забезпечення змістовного дозвілля та відпочинку населення, насамперед молоді, а також відсутність повноцінної системи протиалкогольної профілактики.