УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Приступи агресії для Михайла Галустяна - це нормально

708
Приступи агресії для Михайла Галустяна - це нормально

Гуморист Михайло Галустян зізнався, що інколи на нього находять приступи агресії. Він вважає це нормальним.

Видео дня

Зараз відомий комік Михайло Галустян знімається у новому ситкомі "Зайцев +1". У серіалі Михайло Галустян перевтілився в людину з психічним розладом - роздвоєнням особистості. Актор повідав, що насправді між ним і його героєм багато спільного.

Гуморист зізнався, що піддається емоційним спалахам і навіть нападів агресії.

"Я виріс в місті Сочі, а там люди південні, ледь що - "Вах!". Дуже швидко запалюються, але так само швидко холонуть. Якщо це можна розцінювати як неадекватність, то, мабуть, я впритул стикався з цим явищем. Агресія в мені присутня, - відверто каже Михайло. - У запалі багато чого можу накоїти, наприклад, двері ногою вибити. Може бути, виходячи з цих критеріїв, творці проекту і вирішили запросити мене на цю роль. Але це нормальна, здорова агресія, яка не перетікає в фул-контакт, скажімо так. Я можу вибухнути, розлютитися, але так само швидко і заспокоїтись".

Варто відзначити, що ситком, незважаючи на його проблематику, гумористичний. Саме в цьому жанрі Михайло Галустян відчуває себе максимально органічно.

"Я настільки переповнений щастям від тієї роботи, якою зараз займаюся, і від того, що людям це подобається, що нічого іншого не хочу", - сказав Михайло.