БлогиМир

Офіс ПР в Одесі підпалили антиглобалісти

53

20 січня у вікна одеського офісу Партії Регіонів на Прохорівській, 16, невідомі хулігани кинули дві пляшки із запальною сумішшю і залишили на стіні «автограф», написаний чорною фарбою. Напис був посиланням на інтернет-сайт антиглобалістів «http://20112011.blox.ua».

На головній сторінці сайту висить повідомлення, де вказується, що всю відповідальність за "теракт" вони беруть на себе. Всередину приміщення «коктейль Молотова» не потрапив - шибки витримали (одна тріснула), а пляшки із запальною сумішшю розбилися ззовні.

«На місці події міліція знайшла розбиту пляшку з-під пива і тріснуте скло з залишками нагару. Ведеться дослідча перевірка », - пояснив глава облУВС Віктор Мірошниченко.

Як розповів Олександр Стегно, заступник начальника райорганізації ПР, якій належить офіс, погроз від антиглобалістів вони не отримували. «Я навіть не чув про таку організацію», - говорить він. А першою, хто побачив офіс після надзвичайної події, була його співробітниця Жанна Циганкова.

«Близько 9 ранку я відкрила свій кабінет і відчула різкий запах бензину», - каже одеситка. Проте одна з мешканок сусіднього будинку запевняє, що о 4.00 чула якийсь шум на вулиці. Разом з тим працівники офісу впевнені: пляшки кинули напередодні ввечері - з 19.00 до 21.30, тому що зізнання про підпал з'явилося на сайті антиглобалістів 20 січня в 21.58. Нагадаємо, 20 вересня 2010-го був обстріляний офіс ПР на Канатній, 1. За словами злочинця, затриманого пізніше міліцією, він хотів полякати одного зі співробітників штабу ПР, а замовник заплатив йому за це 1000 грн.

У заяві антиглобалісти пояснюють причину своїх дій. «Сьогодні» публікує витяги з нього із збереженням орфографії невідомого автора: «... причина цього криється, в тому що ця партія встановила диктатуру великого капіталу, і продовжує план «Ост» щодо українського народу ... капіталісти хочуть перетворити нас на рабів, вони штучно підвищують ціни ... Ми, також оголошуємо протест у зв'язку з репресіями проти національного руху на території Запоріжжя. Хай живе революція пролетаріату! Ліві націоналісти ». На думку психолога Леоніда Крейцмана, автор тексту - хлопець з «нестійкою психікою»: «Швидше за все, підпал організувала одна людина. Вона явно страждає неврозом від великої кількості політінформації, а, судячи з кількості помилок, погано навчалася в школі».

Наши блоги