УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Найбільший банк Америки готується до масштабного звільнення

246
Найбільший банк Америки готується до масштабного звільнення

У цьому кварталі Найбільший банк США Bank of America скоротить 3500 робочих місць і проведе реструктуризацію, яка може призвести до ліквідації ще тисяч позицій.

Звільнення в Bank of America, які будуть завершені до кінця вересня, торкнуться всіх підрозділів компанії, включаючи інвестиційно-банківський і торговий. Тисячі додаткових скорочень, як очікується, будуть частиною реструктуризації, відомої як Project New BAC.

Керівники банку поки обговорюють можливий масштаб скорочень, але одне джерело, знайоме з ситуацією, повідомило, що будуть ліквідовані щонайменше 10 тисяч робочих місць. Зазначимо, що за останні чотири квартали Bank of America втратив більше $ 22 млрд в підрозділі споживчої іпотеки. У червні він вирішив виплатити $ 8,5 млрд інвесторам, що вклали гроші в іпотечні цінні папери, а зараз протистоїть багатьом судовим позовам, пов’язаним з питаннями іпотеки. У четвертому кварталі 2010 року найбільший американський банк зафіксував чистий збиток у розмірі $ 1,24 млрд.

Як відомо, більшість світових банків чутливі до нинішніх коливань економіки. Ряд фінустанов повідомив про скорочення штатів, в результаті чого роботу втратять майже 50 тисяч осіб. Найбільше скорочень пройде в найбільших банках Великобританії HSBC і Lloyds Banking Group.